Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τα πολλά λόγια είναι φτώχια. Καλό το μωρό κάτω από 20 και περί το 1,60, μου φάνηκε αρκετά κοντούλα. Σε κάθε περίπτωση, από κάτι τέτοια να περιμένει κανείς τις εκπλήξεις. Μου χώθηκε αμέσως με πολύ βαθιά γλωσσόφιλα, με άρχισε στο πίπωμα με έντονο βαθή τσιμπούκι, τον καταπίνει ολόκληρο μέσα. Στα αρχίδια έχει ιδιαίτερη αδυναμία και τα ρουφάει πολύ καλά, ακόμη με πονάνε. Τα χύσια τα δέχεται στο στόμα και στο πρόσωπο. Είναι πολύ στενομούνικο με ελάχιστα χιλιόμετρα, γαμιέται χωρίς χρήση κρέμας, μόνο με σάλια, το δε γκροβεράκι της είναι ακόμη παρθένο, μιλάμε για άβγαλτο κορίτσι το οποίο μαζεύει φράγκα με αυτόν τον τρόπο για να σπουδάσει ψυχολογία. Άμα το περιποιηθείς κατάλληλα και της τρίψεις την κλειτορίδα θα χύσει πολύ, μιλάμε ότι καυλώνει πολύ εύκολα. Εγώ δυστυχώς αν και είχα κουμπώσει ένα μπλε, το έχυσα μόνο μία φορά. Είχα κάνει την προηγουμένως μαλακία να ρίξω καυλιά σε κάτι φώλες-σκυλιά στη Φυλής και έτσι δεν είχα πια πολύ αποθεματικό. Έπρεπε να είχα πάει χαρμανιασμένος. Πάντως προτείνεται για σκίσημο. Ελπίζω να διαφώτισα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.321
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού