Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο σαλόνι τρεις μελαψοί συναγωνιστές περίμεναν συζητώντας. Στάθηκα παραπέρα. Μια αδύνατη, μεσήλικη, υπηρεσία καθόταν στο κουζινάκι. Δεν έκανε κίνηση για να σηκωθεί. Παρατήρησα τη διπλανή σκάλα που κατέληγε σε μια ανοιχτή πόρτα. Εκεί έπρεπε να υπήρχε δωμάτιο...
'Επειτα από έξι λεπτά αναμονής τακούνια ακούστηκαν κι η τσατσά πετάχτηκε έξω. «Μια κουκλίτσα παιδιά έχω, θα περάσετε πάρα πάρα πολύ καλά μέσα στο δωμάτιο! Τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, φιλάκια στα βυζάκια, ισπανικό, εξήντα εννιά, φιλάει και στο στόμα, γυμνό τσιμπουκάκι! Δέκα ευρώ παίρνει το κοριτσάκι, σιγά σιγά στο δωμάτιο, δεν βιάζεται, είναι πάρα πάρα πολύ καλή!».
Η χαμηλού αναστήματος κοπέλα, που μόλις είχε βγει, ήταν ομορφούλα, με μελαχρινά ίσια μαλλιά μέχρι την πλάτη, μεσαίο στήθος, καλοφτιαγμένο κορμί.
Πλησίασα την υπηρεσία και της έδωσα το ακριβές αντίτιμο. Με κάλεσε να περάσω σε μία απ' τις φροντισμένες ισόγειες κάμαρες. «Επάνω έχει δωμάτιο;», ρώτησα. «Ναι, αλλά δεν το έχω φτιαγμένο και–». «Καλά, πώς τη λένε την κοπέλα;», τη διέκοψα. «...άρμεν». «Πώς;». «Κάρμεν!»
Η Κάρμεν μπήκε μετά από τρία λεπτά. Δεν μιλούσε ελληνικά παρά ελάχιστα εγγλέζικα. «Χουερ αρ γιου φρομ;». «Ρομένια!».
Αμέσως με καπάκωσε κι άρχισε να με φιλάει ικανοποιητικά στο στόμα χωρίς όμως γλώσσα (όσες φορές προσπάθησα δεν ανταποκρινόταν για γλωσσόφιλα...). «Ματς-μουτς ματς-μουτς ματς-μουτς!». Συνέχισε με καλό γλείψιμο σε λαιμό, μάγουλο, λοβό του αυτιού. Εντωμεταξύ της είχα μιλήσει στα ρουμάνικα.
«Βai, s-a sculat asa repede?» (Ρε, σηκώθηκε έτσι γρήγορα;), με "θαύμασε" για το σύντομο χρονικό διάστημα μέσα στ' οποίο είχε εμφανιστεί η στύση μου... Χωρίς να ρωτήσει μου φόρεσε καπότα και ξεκίνησε μια γρήγορη πίπα. Δεν την άφησα να συνεχίσει για πολύ. Πριν προχωρήσω στο γαμήσι στα τέσσερα, μου είπε να είμαι προσεχτικός με τα κωλομέρια της. Είχε ένα-δυο χανσαπλάστ κολλημένα εκεί. Λίγο πριν ολοκληρώσω, στην "πρέπουσα" στάση, η υπηρεσία τη φώναξε –στο οκτάλεπτο. «Μωρό μου!». Προηγουμένως είχε προλάβει να μ' ενημερώσει πως την περίμενε κόσμος και δεν έπρεπε να καθυστερήσει. Πριν φύγει μου αποκάλυψε πως ήταν δεκαεννιά ετών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2015
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού