Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατεβηκα τα λιγα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του γωνιακου οικου ανοχης.Η τσατσα μου παρουσιασε την Αγαπη που ειχα παρει με καλες εντυπωσεις και την Ελβιρα που ηταν ντυμενη καμαριερα.Η Αγαπη ειναι μια κοντη νεαρη Ουκρανη με σγουρο ξανθο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , μικρα στητα βυζακια και κανονικο σωμα.Η Ελβιρα ειναι μια κοντη νεαρη Ουκρανη με μακρυ μαυρο μαλλι , μετριο προστυχο σε ομορφια προσωπο , μικρα στητα βυζακια και κανονικο σωμα.Να πω την αληθεια στην αρχη ηθελα να παρω μονο την Ελβιρα αλλα τελικα αποφασισα να τις παρτουζωσω λογω των καλων κριτικων που διαβασα (Οχι λογω της διθυραμβικης κριτικης του alkisss!!!)Κουλ.Πιστευω η παρτουζα ειναι η φαντασιωση του καθε αντρα! Νιωθεις λες και εισαι στον παραδεισο! Δεν θελεις να τελειωσει! Ειχα καιρο να κανω παρτουζα.Ο λογος ειναι οτι οσες φορες εχω δοκιμασει παρτουζα , περασα μετρια.Οι κορασιδες δεν εδειχναν την συμμετοχη που θα ηθελα εγω.Δεν υπηρχε η χημεια που θα ηθελα εγω.Ηταν απλως σαν να γαμας με τη σειρα δυο γκομενες! Καμια σχεση με τις παρτουζες στις αμερικανικες τσοντες!Ναι! Αυτος ειναι ο λογος που δεν δοκιμαζω συχνα παρτουζεςΓερο-μύστης.Τελος παντων πληρωσα την ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο.

Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθαν οι ιεροοδουλες.Η Αγαπη ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να με χαιδευει.Πεσαν μερικα πεταχτα φιλακια! Οχι ομως τα βαθια γλωσσοφιλα που ειχαμε την πρωτη φορα! Η Ελβιρα μου αρπαξε αμεσως το καυλι και μου περασε προφυλακτικο.Φαινονταν οτι η Ελβιρα ηταν πιο συγκρατημενη! Ηταν ψυχρη και σκυθρωπη! Οποτε εγω χουφτωνα και χαμουρευομουν με την Αγαπη και η Ελβιρα μου εκανε μια μετρια πιπα.Ουσιαστικα μου εγλειφε μονο το κεφαλι της πουτσας! Οταν η Ελβιρα σταματησε την πιπα , τοτε εβγαλε τα ρουχα της και εγω της εγλυψα τα ωραια στητα βυζακια της.Την ξαπλωσα ανασκελα και σνομπαρα την Αγαπη που με κοιτουσε απορημενη! Κατεβηκα χαμηλα και αρχισα να γλυφω με μανια το καθαρο και ροδοκοκκινο μουνακι της Ελβιρας!Γλώσσα Εχει ωραιο μουνακι! Αυτη αναστεναζε και εδειχνε οτι της αρεσει το γλυφομουνι!Γλώσσα Ταυτοχρονα χουφτωνα με τα χερια μου την Αγαπη.Η Αγαπη ομως δεν δεχεται δαχτυλο στο μουνακι της.Δυστυχως ομως η Ελβιρα δεν με αφησε να την γλυψω πολυ ωρα.Μου εκανε νοημα να σταματησω.

Σηκωσα το ενα της ποδι στον ωμο μου και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους! Εχει στενο μουνακι.Η Αγαπη καθονταν διπλα μου.Της εκανα νοημα να φιλησει την Ελβιρα.Αυτες γλωσσοφιλιαστηκαν για λιγο.Φαινονταν οτι δεν υπηρχε καλο κλιμα μεταξυ τους.Κυριως εκ μερους της Ελβιρας.Ηταν καπως μουδιασμενη! Μαλλον δεν της αρεσουν οι παρτουζες.Η Αγαπη ηταν πιο ευδιαθετη και χαμογελαστη.Γαμουσα την Ελβιρα σε γρηγορους ρυθμους κα χουφτωνα τα βυζακια της.Αυτη εβγαζε επιφωνηματα και εκανε μορφασμους πονου! Ειχα καυλωσει βλεποντας την εκφυλη φατσα της.Αυτη μαλλον κουραστηκε απο το ξεσκισμα που της εκανα και μου εκανε νοημα να βγω απο μεσα της.Εεε, να μην δουλεψει και η αλλη κοπελα το μεροκαματο! Σου λεει ετσι στη λουφα θα την βγαλει η Αγαπη!Ναι! Μου εβγαλε το προφυλακτικο και μου περασε ενα αλλο για να αναλαβει δραση η Αγαπη.

Με πιπωσε για λιγη ωρα η Αγαπη.Αδιαφορη η πιπα της οπως και της καμαριερας Ελβιρας.Μου εκανε λιγη ωρα πιπα.Την εστησα στα τεσσερα και αρχιζα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Ειχα αντοχες πορνοσταρ!!!Κουλ Α, ρε χαραμιζομαι στην Ελλαδα! Επρεπε να πρωταγωνιστω στην Αμερικη! Την ξεμουνιαζα κανονικοτατα και αυτη εβγαζε επιφωνηματα!Κατσικογάμης Η Ελβιρα ηταν διπλα μου και απλως με κοιτουσε.Ουτε να βγαλει την γλωσσα της! Ουτε να με κοιταξε καυλιαρικα! Ουτε να κανει παιχνιδι!Λύπη Για γλωσσοφιλα ουτε λογος! Τι παρτουζα ειναι αυτη σας ρωταω εγω?!!!Ναι! Γαμουσα την Αγαπη και χουφτωνα την Ελβιρα που ηταν διπλα μου.Επειδη δεν μπορουσα να τελειωσω σε αυτην την σταση , βγηκα απο μεσα της και την ξαπλωσα ανασκελα.Της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση και συνεχισα να την ξεμουνιαζω! Η Αγαπη με ειχε αγκαλιασει σφιχτα και με τραβουσε προς το μερος της.Πεσαν παρει μερικα πεταχτα φιλια.Απο οτι καταλαβα ομως δεν θελει να δινει αλλο γλωσσοφιλα.Ποιος ξερει τι θα της ειπαν! Η Ελβιρα απλως ηταν διπλα μου και με κοιτουσε με απλανες και χαζο βλεμμα!Λύπη Μετα απο καποια λεπτα γρηγορου σφυροκοπηματος αρχισα να χυνω στο μουνακι της Αγαπης.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα και συνεχιζε να με αγκαλιαζει σφιχτα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η καμαριερα ντυθηκε αμεσως και αποχωρησε πρωτη απο το δωματιο.Η Αγαπη ντυθηκε πιο αργα , με χαιρετησε και αποχωρησε.Ντυθηκα και εγω με τη σειρα μου και βγηκα με αναμεικτα συναισθηματα στην οδο Αχιλλεως! Δεν ηταν Βατερλο! Αλλα δεν ηταν και νικη! Περιμενα περισσοτερα!

Συνοψιζοντας , η Αγαπη και η Ελβιρα ειναι δυο νεαρες κοπελες αξιολογης εμφανισης.Για τα προσωπικα μου γουστα η Αγαπη κερδιζει στην εμφανιση του προσωπου ενω η Ελβιρα εχει καλυτερο σωμα.Παντως παρολο που η Αγαπη δεν μου εδωδε αυτη τη φορα γλωσσοφιλα την θεωρω καλυτερη απο την Ελβιρα.Ειναι χαμογελαστη,ευδιαθετη και ζεστη.Η Ελβιρα ειναι μια ψυχρη,σκυθρωπη και απομακρη ιεροδουλη.Παντως της αρεσει το γλυφομουνι αλλα δεν σε αφηνει να την γλυψεις πολυ ωρα.Θεωρω φαουλ να σε σταματαει.Εγω δεν εμεινα ευχαριστημενος απο την αποδοση των κορασιδων! Περιμενα περισσοτερα! Περιμενα περισσοτερη συμμετοχη! Ουσιαστηκα απλως τις γαμουσα με τη σειρα! Γαμουσα την μια και η αλλη απλως κοιτουσε! Και το αντιστοροφο! Δεν εκαναν κατι για να μπουν στο παιχνιδι.Δεν μου εγλυψαν αρχιδια,δεν μου εγλυψαν το στηθος,δεν μου δωσαν γλωσσοφιλα,καλα για διπυρινο ταυτοχρονο τσιμπουκι ουτε λογος! Τι παρτουζα ειναι αυτη!Ναι! Εγω θελω να γαμαω οπως στις αμερικανικες τσοντεςΝαι!.Το θετικο ειναι οτι δεν εδειξαν σημαδια βιασυνης και εμεινα αρκετη ωρα στο δωματιο.Η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε.Πιστευω οτι οταν και οι δυο ιεροδουλες κανουν απλο προγραμμα , δεν αξιζει να τις παιρνετε σε παρτουζαΓερο-μύστης.Κατα την αποψη μου οταν δυο κοπελες κανουν φουλ προγραμμα τοτε υπαρχουν περισσοτερες πιθανοτητες να περασετε καλα στην παρτουζα.Στην δικη μου περιπτωση μου φανηκε οτι δεν υπηρχε χημεια μεταξυ των δυο κορασιδων.Κυριως εκ μερους της Ελβιρας , ηταν λες και εκανε αγγαρεια.Θυμηθηκα μια φραση του προεδρου της Ρωσιας Πουτιν οταν τον ρωτησαν σε μια συνεντευξη την αποψη του για το ομαδικο σεξ!!! Η απαντηση του ηταν οτι σε ενα ομαδικο σεξ υπαρχει η δυνατοτητα να λουφαρει καποιος!Καπέλο Και ειχε δικιο!!!Καπέλο Παντως εγω δεν λουφαρα στη σημερινη συνευρεση!Ναι! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ελβίρα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2015
Πολύ καλή και περιγραφική κριτική!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1