Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488181
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετα απο καποια ποτακια στην Αθηνα με εφερε ο δρομος στο γνωστο κ αγαπημενο studio...Εκεινη την μερα βαρδια ειχε ενα πολυ ομορφο κοριτσι η Κιαρα...Μια κοπελα με αγγελικο προσωπο κ πολυ ωραιο σωματακι..!σαλοναρισμα πολυ απλο κ γρηγορο με τη τσατσα να μου λεει σε σπαστα ελληνικα το προγραμμα που κανει...Διαλεξα το απλο 50 ευρω κ μπηκα για ντουζακι...μετα απο 5 λεπτακια ηρθε κ η κοπελα στο δωματιο λεγοντας καποια αστειακια για να σπασει ο παγος!!Με τα πολλα η κοπελα δεν δινει γλωσσοφιλα ουτε κανει πολλα προκαταρκτικα...το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ομως ηταν οταν μ εβαλε προφυλακτικο σε πεσμενη τσαπου κ μου επαιρνε πιπα κανοντας ηχους λες κ ετρωγε ιταλος στη piazza di spagna μακαροναδα...η καλυτερα λες κ ρουφαγε θεσσαλονικιος φραπε με το καλαμακι...Κεφάλι σε τοίχο!Money Mouth .....!!!μετα γυρισαμε στο ιεραποστολικο με οχι πολυ διαθεση κ στο τελος επειδη καταλαβα οτι δεν ηταν η βραδια μου τη γυρισα στα 4 τελειωσα κ εφυγα...!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλάρα
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2015
Δεν ήταν θέμα χημείας αδερφέ. Η Κιάρα αν και δεν είναι ξεπέτα, πρέπει να είσαι εσύ έτοιμος και καλά, δεν έχει δυνατότητα να ανατρέψει το κλίμα (για εμένα η κοπέλα εκεί φαίνεται, αμα είναι να είμαι έτοιμος τι να το κάνω... Και επιπλέον δεν είναι του κάτι παραπάνω...Διεκπεραιωτική θα την έλεγα.
lsh
lsh
15 Φεβρουαρίου, 2015
Αδερφέ διάβαζε και καμμιά κριτικούλα . Το διάβασμα σώζει 50ρικα.
Παρεκτός και τα έχεις για πέταμα.
28 Μαρτίου, 2015
η κοπέλα είναι για πολυ ξυλο
αν διαβαζες λιγο τις κριτικες της θα ηξερες
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3