Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τεταρτη κατα τις 12 μεσημερι ανεβηκα τις σκαλες και μου ανοιξε η ηλικιωμενη κυρια με τα μεγαλα βυζια.
Η κοπελα που εμφανιστηκε μετα απο αρκετη αναμονη ηταν η Ελενα, ξανθουλα με μαλλι σχετικα κοντο, περιπου 30+ετων με μετριο προς κακο σωμα,συμπαθητικο προσωπο(αρκετα χαμογελαστη),στηθος 2αρακι και χωρις ιδιαιτερες καμπυλες παρολο που εχει ελαχιστα παραπανω κιλα.
Εισοδος της κοπελας στο δωματιο και σκουπισμα της επιμαχης περιοχης και του στηθους με μαντηλακι.Ακολουθησαν αρκετα προκαταρτικα, φιλακια στο σωμα και χαδακια(γενικα πολυ καλη αισθηση σε αυτο το κομματι της παρτιδας) και αφου ρωτησε για πιπα με η χωρις περασαμε στο στοματικο το οποιο ηταν αριστο με καλυψη ολης της περιοχης.Αποφασισα να τελειωσω χωρις σεξ και τελειωσα πανω στην κοιλια της οπου τον επαιζα και αυτη μου χαιδευε τις μπαλλες.
Γενικα θα πω οτι καλα περασα και μαλλον θα τα ξαναπουμε με την Ελενα.
(Να πω και για τους φιλους που γουσταρουν τσατσοκαταστασεις οτι λεω στη στην τσατσα "εχεις ωραιο στηθος", αυτη χαμογελαει τα πιανει και μου λεει "μεγαλα χα χα", της λεω " για να δω" και με αφησε να τα χαιδεψω για λιγο.)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
hounik
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
87
Πόντοι:
5.765
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού