Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο σαλόνι εμφανίζεται η λυγερόκορμη Κάρμεν, φοράει διχτυωτό ολόσωμο που ανοίγει στην περιοχή της ήβης και του ποπού και ένα πράσινο στριγκάκι που τα καλύπτει. Αποπνέει μια φτηνή προστυχιά και μαζί μια αχνή αρχοντιά. Το πρόσωπο της δωρικό και γωνιώδες, άγρια και αυστηρά χαρακτηριστικά που εναρμονίζονται άψογα. Πιθανώς να σου θυμίσει τη στριμμένη και μονοκόματη γυμνασιάρχισα σου, αλλά οι τρόποι της θα σου διαλύσουν άμεσα την ψευδαίσθηση. Η ευγένια της δείχνει έμφυτη και αν την ανταποδώσεις το βέβαιο είναι ότι δύσκολα θα κλάψεις τα λεφτά σου.

Μπαίνει στο ελλεεινό δωμάτιο όπου την περιμένω και, καθώς η θεόχαζη τσάτσά έχει ξεχάσει να πάρει το αντίτιμο, τη ρωτάω αν το θέλει πριν ή μετά την πράξη και εκείνη το αφήνει στην ευχέρεια μου. Κυρία. Μου αρχίζει ένα βασιλικό τσιμπούκι κατά την διάρκεια του οποίου επιστρατεύω όλες τις τεχνικές αυτοσυγκράτησης για να μην τελειώσω. Είναι κρίμα να χάσω τέτοιο κώλο και πράγματι η αυτοκυριαρχία μου επιβραβεύεται καθως τον αντικρίζω στο πιάτο. Χαλαρός, καλοσχηματισμένος, μαυριδερός. Βάζει λίγο σάλιο στη σουφρίτσα της, αφού η θεόχαζη τσατσά δεν την πληροφόρησε για το πρόγραμμα ωστέ να πάρει μαζί την κρέμα της, και με καλεί τον απολαύσω.

Το τρισάθλιο δωμάτιο επιτείνει τον ερεθισμό, το κλιματιστικό πρέπει να είναι ρυθμισμένο στους πενήντα βαθμούς , έξω Σιβηρία μέσα Ντουμπάι. Η Κάρμεν σκούζει με επαγγελματική συνέπεια. Ο παράδεισος βρίσκεται στο παχύ έντερο της πόλης, αυτό που οι κάθε λογής κρυόκωλοι απορρίπτουν μετά βδελυγμίας. Το πέος μου παλινδρομεί στα τοιχώματα του δικού εντέρου της καθώς οι νοερές αναθυμιάσεις της ρομαντικής παρακμής τυλίγονται γύρω από το λαιμό προσφέροντας μου τη μέγιστη αιμάτωση και κορυφώνοντας την έκσταση. Αγγίζω για ένα κλεφτό χιλιοστό του δευτερολέπτου το απόγειο και ακολούθως γκρεμίζομαι σαν άλλος Σίσσυφος στην αρχή. Αυτή είναι η μοίρα της αντρικής φύσης, και αυτή είναι η Κάρμεν. Μια ιέρεια καταδικασμένη να την υπηρετεί…

Υ.Γ1: Κατά την έξοδο η θεόχαζη τσατσά, μου έδωσε ρέστα ένα δεκάευρω αντί για πεντάευρω, της το επισημάναμε μαζί και μου έδωσε πίσω τα σωστά ρέστα. Εν ολίγοις θα μπορούσα να έχω απολαύσει την παραπάνω εμπειρία εντελώς δωρεάν, όμως το κάθε τι στη ζωή οφείλει να διαθέτει ένα τίμημα φίλτατοι και επιπροσθέτως από τη συγκεκριμένη κυρία δεν θα καταδεχόμουν να κλέψω ούτε σέντς.

Υ.Γ2: Η τσατσά παραμένει θεόχαζη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2015
Εξαιρετικός ! Η μεταφορά με τον Σίσυφο & την πέτρα του ως την εκσπερμάτιση, όλα τα λ7 ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1