Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δυο ουκρανάκια νεαρότατα, με μικρό στήθος, η μια μελαχρινή με στολή καμαριέρας και η άλλη ξανθιά με μπούκλες. Ήρθαν με διάθεση ανεβασμένη, η μια άρχισε να με γλωσσοφιλιάζει ως το λαρύγγι ενώ η άλλη μου πέρασε καπότα και με πίπωνε ενώ ταυτόχρονα με ερέθιζε με το φτερό της καμαριέρας. Μετά η μελαχρινή ανέβηκε από πάνω και έβγαλε το σουτιέν της αποκαλύπτοντας ένα μικρό στηθάκι τρέλλα. Η ξανθιά συνέχισε να με φιλάει με πάθος. Κάποια στιγμή τελείωσα αλλά αυτές δεν το πήραν είδηση. Μου έβγαλαν την καπότα και μου φόρεσαν καινούργια για να μεκαβαλήσει η ξανθιά. Συνέχισα μέχρι που δεν άντεχα άλλο. Πολύ καλή φάση στα 40 ευρώ όμως, αλλά με δυο κοπέλες με ανεβασμένη διάθεση και χωρίς μα και μου. Θα ξαναπάω και θα της πάρω ξεχωριστά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελβίρα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αγάπη
Υπηρεσίες
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.812
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2015
Θυμός Ουπςςςς! Κάτι γίνεται εδώ. Αν προσέξει κανείς την ανορθογραφία σε συγκεκριμένες λέξεις του heellover με τις ίδιες του ακριβώς αποκάτω, θα δει περίεργες συμπτώσεις....Δεν μας τα λες καλάααααααααΧμμμ;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
11 Φεβρουαρίου, 2015
απ' ό,τι βλέπω έχω κάνει δύο λάθη: α)μεκαβαλήσει και β) της πάρω. Υπάρχουν και άλλα; Καθότι μεταφραστής το επάγγελμα, αλλά με κακο πληκτρολόγιο και το άγχος να γράψω γρήγορα για να μη με πάρουν γραμμή στη δουλειά, θα ήθελα να τα επισημάνετε για να διορθώνομαι κύριε Σέρλοκ Χολμς των μπουρδέλων.
11 Φεβρουαρίου, 2015
βέβαια ο προηγούμενος που επέστρεψε στην ελλαδάρα μας, άρα δεν μπορεί να είμαι εγώ, γιατί εγω δεν έφυγα από την ελλαδάρα μας αν έπιασα το υποννοούμενό σου, την Ελβίρα τη βλέπει καστανή, ενώ εγώ μελαχρινή. Ουπς! Κάτι γίνεται εδώ.
11 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειρήνη αδερφια...γαματε οποια θελετε
A
alkisss
12 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@heellover,δεν χρειάζεται να ασχολείσαι...όλοι ξέρουμε ποιος είσαι....ΚαπέλοΓερο-μύστης
Μπράβο!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5