Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 15.00. Μετά απο επιλεκτική βόλτα έφτασα σε αυτόν εδω τον οίκο. Με υποδέχτηκε η υπηρεσία . Σήμερα δουλεύει η Γκαμπριέλα μου λέει , έκανα να σηκωθώ απο τον καναπέ για να φύγω και ταυτόχρονα ακούστηκε μια φωνή απο μέσα Μπέλα(είπε η Μπέλα), εεεε η Μπέλα διόρθωσε η υπηρεσία. Μισό λεπτό να την δεις ωραία κοπέλα , απλό πρόγραμμα , ελευθέρα πιασίματα ερωτικό μασαζάκι. Μετά από μερικές στιγμές και αφού σε 3 επισκέψεις μου σε αυτόν τον οίκο τις τελευταίες 5 μέρες δεν την είχα πετύχει , επιτέλους είδα την Μπέλα . Πρόκειται για μια κοπέλα απο την Μολδαβία 22 ετών(όπως μου είπε στο δωμάτιο)μελαχρινή , με τα μαλλιά της πιασμένα πάνω , έχει μπλε ματάρες και πολύ γλυκό πρόσωπο. Είναι λεπτή με ωραίο κορμί με 1.5-2 άρι βυζί(το οποίο είναι κάπως χαλαρό όπως διαπίστωσα μετά στο δωμάτιο), έχει πίρσινγκ στα χείλη και στον αφαλό.

Πλήρωσα και πέρασα στο πρώτο δωμάτιο δεξιά όπως μπαίνεις με το στρογγυλό κρεβάτι. Μετά απο κάνα πεντάλεπτο ήρθε και η Μπέλα στο δωμάτιο. Ελληνικά μιλάει , είπε ότι έχει δυο χρόνια στην Ελλάδα ,αλλά δεν κατάλαβα αν δούλευε κάπου πριν ή τώρα ασχολήθηκε με αυτή την δουλεία.

Έβγαλε το μαύρο στρινγκ της και το άσπρο τοπάκι που φορούσε. Με ρώτησε αν θέλω μασαζάκι και της απάντησα γιατί όχι , ξάπλωσα μπρούμυτα και κάθισε πάνω στα κωλομέρια μου , για κάνα 2λέπτο μου χάιδεψε λίγο την πλάτη και τους ώμους , άρχισε να με φιλάει στον αυχένα και στους ώμους , γύρισα και την έβαλα απο κάτω μου. Ξεκίνησα να φιλάω τον λαιμό και τα βυζάκια της , την κοιλιά της , έπαιξα λίγο με το πίρσινγκ που έχει στον αφαλό και αυτή γελούσε. Κατέβηκα ακόμα πιο χαμηλά στο καλοξυρισμένο άτριχο μουνάκι της και την έγλυψα για λίγο. Ξάπλωσα ανάσκελα , ξεκίνησε να μου χαϊδεύει το στήθος και να μου παίζει τον πούτσο , όλα σε αργούς ρυθμούς και χωρίς βιασύνες. Με φίλησε στον λαιμό και στην κοιλιά και συνέχισε στην περιοχή περιμετρικά του πούτσου μου .

Πέρασμα προφυλακτικού , η πίπα της αρκετά καλή , χέρι μόνο για στήριξη , ενώ κάνει και κολπάκια με την γλώσσα της. Με έγλυψε για αρκετή ώρα μέχρι να την σταματήσω και να της πώ να ανέβει απο πάνω μου. Κουνιόταν μπρός πίσω πάνω στον πούτσο μου αργά , ήθελα λίγο πιο πολύ ένταση έτσι πιάνοντας την με τα χέρια μου απο τα κωλομέρια της , την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου. Σηκωθήκαμε και την γάμισα για λίγο στα όρθια , στην συνέχεια στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού και τελειώνοντας σε ιεραποστολική στάση γιατί ήθελα να βλέπω την φατσούλα της με τα μπλε μάτια. Μετά απο λίγο τελείωσα. Μου έδωσε χαρτί για να βγάλω το προφυλακτικό και πλύθηκε στον νιπτήρα πριν φύγει απο το δωμάτιο.

Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20 λεπτά , δεν βιάστηκε καθόλου ενώ και η τσατσα δεν ενόχλησε καθόλου. Είναι δεκτική , αλλάξαμε τέσσερις στάσεις χωρίς να δυσανασχετήσει , έχει ωραίο κορμί είναι ευχάριστή και συμμετέχει. Μια δοκιμή επιβάλλεται. Να σημειώσω ότι ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα την πέτυχα να δουλεύει ως Ναταλί στο Κωνσταντινουπόλεως 166β. Μιλήσαμε μίας και με θυμόταν πολύ καλά απο το μεσημέρι , μου είπε ότι πρωινά δουλεύει στο Περγάμου και βράδυ στο Κωνσταντινουπόλεως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπέλα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.599
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού