Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

...η καραμούζα της διευθύντριάς μου με ερέθισε και η μέτριας έντασης δουλειά μου περιέσωσε ενέργεια και έτσι το κρέας μου ήταν διεγερμένο και με διαθέσιμη ενέργεια προς ηδονισμό....
...ήθελα να δημιουργήσω ηδονισμό, να υλοποιήσω ένα μέρος των φαντασιώσεών μου
και έτσι στο ερώτημά μου "μαζί γίνεται ? " η υπηρεσία έγνεψε καταφατικά , και ύστερα τα γελάκια των 2 γυναικών και κάτι πεταχτά " πορνίσκι" και "παρτουζίσκι" που πήρε το αυτί μου
ήταν αρκετά για να πλημμυρίσουν το αίμα μου με την ντοπαμίνη της πορναδημονίας...
οι γυναίκες ήταν ώριμες και ψηλές η μια ξανθιά με καρεδάκι και η άλλη μελαγχροινή με κοντό μαλλί και υπερκαμπυλώδεις μαστικές κοιλότητες , αν θυμάμαι καλά τις λένε Νίκη και Μαρία (χωρίς να παίρνω κι'όρκο) , αλλά για την οικονομία της περιγραφής , θα τις λέω : "α" και "β"...
γενικότερα αναπτύξαμε πολλαπλούς συνδυασμούς παράτριψης αλλά θα σας περιγράψω κανά -δυό σκηνικά που θυμάμαι : 1)η α μου έπαιρνε πίπα μανιασμένα και η β άνοιξε τα σκέλια της πάνω απο το κεφάλι μου και της ρουφούσα το αιδοίο
2)η α χοροπηδούσε πάνω στο πέος μου ενώ η β μου προσέφερε τους μαστούς της προς λειχική απόλαυση
3) η μια ρουφούσε τους μαστούς της άλλης
4) έλειχα το αιδοίο εναλλάξ της μιας και της άλλης
το τέλος μας βρήκε όντας απο πάνω απο την β λύνοντας έτσι μια ευχάριστη διέγερση...
απελευθερώθηκα και βρέθηκα να ρουφάω την σοκολάτα μου κοιτόντας έξω απο την τζαμαρία τη βροχή , σκεφτόμενος ότι εφόσον δεν μπορούμε να αποφύγουμε το θάνατο , τουλάχιστον ας καρφώσουμε στη μνήμη μας όση απόλαυση μπορούμε , στριμόχνωντας σε κάθε στιγμή όσο περισσότερα σκεύη ηδονής μπορούμε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2015
Κόστος επίσκεψης;
Πήρα προχθές τη Μαίρη (ή Μαρία) και ήταν αρκετά καλή με 20 ευρώ. Και με τις δυο θα πρέπει να πέρασες υπέροχα. (Η Νίκη δεν μου άρεσε καθόλου).
10 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κόστος 40ευρώ Ματάκι
ναι ήταν πολύ όμορφα !
11 Φεβρουαρίου, 2015
Beam me up Scotty !
Συγκινητικο ! Αι λόβ φέις σιτινγκ !
Χέλπ άς γκόντ ! Ιν πούσι γουί τράστ .
12 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ιν πούσι γουί τράστ , ιντίντ μάι φρέντ !
26 Φεβρουαρίου, 2015
Την Νίκη την έχω πάρει σόλο πολλές φορές και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος από τον επαγγελματισμό της και όχι μόνο. Τη Μαρία δεν την έχω δοκιμάσει. Το duo ιδίως με τη Νίκη μου φαίνεται κάπως περίεργο.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5