Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 163 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απόγευμα δευτέρας και είπα να πάω Διδυμου16 με σκοπό να δοκιμασω την νέα μιλφ Βαλερία,μαζί της ηταν και η Λίλιαν ποτ την αβανταρε και μου πρότεινε να την γνωρισω.Έτσι δίνω το 20€ και περναω δωμάτιο μετα απο λίγο έρχεται η ξανθιά νταρντανα Βαλερία που ηταν μες το κέφι και την καλη διάθεση βγάζει το εσώρουχο της και αναδεικνύεται το ωραίο σωμα της με πιασιματα και κοιλιτσα όχι αντίαισθητική όμως αμέσως αρχισε προκαταρκτικα με χάδια φιλια γλειψιμο αρχιδιων ενω εγώ ασχολιομουν με τις ωραίες φυσικές βυζαρες της.Στη συνέχεια μου περνάει καποτα και αρχίζει ενα τσιμπουκι αρκετά καλό βαθύ μετα ανεβαίνει απο πανω και αρχίζουμε σεξ με πολύ καλη συμετοχή εκ μέρους της μετα την τοποθετώ σε ιεραποστολική στάση και αρχίζω δυνατό σφυροκοπημα που η Βαλέρια το άντεχε παίρνοντας σωστη θέση και άνοιγμα των ποδιων της μετα απο λιγο τελειωσα.Γενικά ηταν μια επιτυχημένη κατάθεση σε μια πολύ όμορφη αρχοντορωσσιδα που είχε πολύ καλη διάθεση και συμπεριφορά αφού τίμησε το20€ έμεινα ευχαριστημένος και φυσικά την συστηνω ανεπιφύλακτα ειδικα σε όσους γουσταρουν μιλφ μιας και είναι οτι καλιτερο υπάρχει στη διδύμου συγκριτικά με τιε αλλες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
39
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού