Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιλησα στο τηλεφωνο με ενα φιλαρακι, τρεχα μου λεει διδυμου 16 και δεν θα το μετανιωσεις. Του εχω απολυτη εμπιστοσυνη και μετα απο 1,5 ωρα περιπου εφτασα Αχαρνων με το τρολλει το 6. Μπηκα στο συμπαθητικο σπιτακι μαζι με αλλον ενα συναγωνιστη, η τσατσα μας ενημερωσε οτι σημερα δουλευουν η Βαλερια και η Λιλιαν. Μετα απο λιγο βγηκαν τα κοριτσια. Την Βαλερια δεν την ειχα ξαναδει, Ψηλη ξανθια με βυζαρες. Ηταν πολυ σεξυ με το μεσοφορι που φορουσε. Την Λιλιαν την εχω δει στο συγκεριμενο σπιτι. Ενημερωσα την τσατσα οτι θα περασω στο δωματιο με την Βαλερια,μου ετοιμασε το δωματιο και περασα. Επειτα απο 5 λεπτα ηρθε η Βαλερια. Χαιρετηθικαμε στα ορθια μιλησαμε λιγο για να σπασει ο παγος και αρχισε το ματς. Της ζητησα να τα βγαλει ολα. Χαδακια και φιλια παντου, Ισπανικο στις φυσικες βυζαρες της, με ρωτησε αν θελω ακοποτο, της ειπα κανε οτι θες, εβαλε προφυλακτικο (μου εκανε πολυ καλη εντυπωση αυτο), ξεκινησε τελεια πιπα, το κατεχει πολυ,μου τον εξαφανισε. Της ζητησα ιεραποστολικο για να εχω θεα τις βυζαρες της. Αλλο πραγμα λεμε, επεσαν και μερικα γλωσσοφιλα στο τελος. Τελειωσα στο στομα της ελευθερα (της το ζητησα και δεν μου αρνηθηκε), πηρε μεχρι και την τελευταια σταγονα.
Γενικα περασα πολυ καλα μαζι της. Μιλησαμε λιγο και εφυγε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
242
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού