Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βρέθηκα μετά από πάρα πολύ καιρό στο (κάποτε) αγαπημένο μου κέντρο της Αθήνας και σκέφτηκα να κατηφορίσω προς Ομόνοια για να δω τι παίζει. Μπαίνοντας στην Γ' Σεπτεμβρίου και προσπερνώντας τις πλανόδιες πεταλουδίτσες, το πήρα με τα πόδια προς Βικτόρια και από εκεί Φυλής, για να δω τι παίζει. Χρόνο δεν είχα πολύ, αλλά είχα διάθεση για ένα στα γρήγορα.

Κατέληξα στο συγκεκριμένο ίδρυμα, αφού πρώτα μπήκα σε άλλα 5-6 και η απογοήτευση μου χτύπησε κόκκινο. Όχι για τις κοπέλες, αλλά για τους χώρους. Ρε παιδιά, ειλικρινά όμως, τέτοια ελεεινά χάλια σε μπουρδέλο είχα να δω από την εποχή που είχαμε τα σπίτια στα Λαδάδικα! Σίγουρα το 20άρι είναι πολύ βολικό για ένα γρήγορο και με τα πάντα μέσα στο πρόγραμμα (στη Θεσσαλονίκη ξεκινάμε από 30 και αν θέλεις κωλαράκι μπορεί να στάξεις ακόμη και 80), όμως τα μαγαζιά παραπέμπουν σε ασιατικές χώρες.

Τέλος πάντων, το πήρα απόφαση πως για να βρω ένα μαγαζί της προκοπής θα έπρεπε να περπατήσω πάρα πολύ και πέρασα στο δωμάτιο του συγκεκριμένου σπιτιού. Τζούλη, η κοπέλα. Συμπαθητικό μουτράκι, κοντούλα, όμορφα βυζάκια και ένα κωλαράκι που υπό άλλες προϋποθέσεις θα τιμούσα στα σίγουρα. 20 ευρώ μουνί, κωλαράκι, 69 και κάτι ακόμα είπε η κυρία. Όλα με 20; Ναι, επανέλαβε, όλα με 20.

Στο δωμάτιο η Τζούλη ήταν αρκετά διαχυτική. Ξεκίνημα με πέρασμα καπότας - κάλτσα (αυτό το σιχαίνομαι), αρκετά καλή πίπα με τα δάχτυλα μου να ταξιδεύουν ελεύθερα στο μουνί και το κωλαράκι της. Μετά ανέβασμα από πάνω, πρώτα χαλαρός ρυθμός και μετά ανέβασμα στροφών και τελείωμα με φυλάκια στα μάγουλα και το λαιμό.

Η κοπέλα είναι καλή και σίγουρα τιμάει το 20άρι. Ο χώρος, τραγικός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζούλη
Υπηρεσίες
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2015
Ο χωρος αυτος για Φυλης οντως δεν είναι καλος όμως προφανως δεν πηγες και στα πιο κεντρικα να δεις χωρους επιπεδου στουντιο...
09 Φεβρουαρίου, 2015
φιλε που να πας στο μεταξι (προσωπικα δεν παταω εκει) αλλα μπουρδελο στη Καμποτζη ειναι λουξ μπροστα σε αυτα.
βρωμα και αηδεια . απλα
09 Φεβρουαρίου, 2015
Τζούλη? μήπως εννοείς τζουλια μια Ρουμάνα ξανθιά?Έρωτας
Α
αεκαρα
09 Φεβρουαρίου, 2015
Ναι την Τζουλια με τα πιρσινγκ λεει τη γνωστη.Οσον αφορα το Μεταξι αστο αν παει εκει θα φρικαρει παντως ακομα και εκει τη δουλεια σου την κανεις...εγω προσωπικα την εχω καταβρει εκει με το 10αρικακι οποτε Φυλης γιοκ εδώ και καιρο Ναι!
09 Φεβρουαρίου, 2015
Για το Μετάξι διαβάζω πολύ συχνά και όντως αναρωτιέμαι πόσο πιο χάλια μπορεί να είναι!

Όσον αφορά το όνομα, Τζούλη μου είπε και είμαι σίγουρος. Μελαχρινή, κοντούλα με όμορφα βυζάκια μεσαίου μεγέθους.
H
halford
09 Φεβρουαρίου, 2015
κωλο εδωσε?αμαν οχι ειναι η τζουλια..μεταξι πηγα μονο μια φορα και περασα απ εξω για βολτα......
Α
αεκαρα
10 Φεβρουαρίου, 2015
Ο καρντάσης τα λέει πολύ καλά σχετικά με τους χώρους. "Επάνω" έχουν συνηθίσει σε χλυδάτους χώρους... εμείς ακόμη είμαστε πολύ πίσω σε "υποδομές"!
10 Φεβρουαρίου, 2015
Αφού δεν έχουν κέρδος....
Α
αεκαρα
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8