Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση σε ξενοδοχειο στα νοτια στον αλιμο στο blue-sea αν θυμαμαι σωστα.ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΠΑΙΡΝΩ ΩΣ 5 ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ CALL GIRL ΒΙΖΙΤΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ.Χτυπαει στην ωρα της.Ενα τελειο μωρο γδυθηκαμε και μου εκανε μια τελεια πιπα ενα τρομερο στοματικο παιρνωντας και τα αρχιδια με λιγα φτυσιματα και μετα απο κανενα 10λεπτο περιπου τα πηρε οπου και τα καταπιε.Μπανακι τα ειπαμε και μετα της εκανα ενα γλυφομουνι ,αφου ασχοληθηκα με τα βυζια της(ωραιες ρογες by the way)..μεχρι να χυσει!!!!Ανοιξε τα ποδια και μπηκα μεσα.Μετα αλλαξαμε σταση αυτη απο πανω με καβαλησε αψογα και μετα εριξε το κεφαλι της διπλα στο δικο μου.Η δευτερη καταθεση αφου πεταξε το προφυλακτικο μου τον επαιξε τον πηρε στο στομα της και της τα εδωσα στα βυζια.
Οπως λεει και ο φιλος πανω οντως μιλαει πολυ αλλα ηταν απο αυτες που τις ξανασυναντας!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
655
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xprncseeker

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2015
Εχει κατι μαυρα σιχαμενα μουνοχειλα σαν πανσετες καμενες
νομιζω τα 200 ειναι παρα πολα Καπέλο
06 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι!! αλλα αν πας με μια αλλη που ειναι πχ 150 120 με τα εξτρα πιπα χωρις, και αλλα πας κοντα στα 190 με 200...εγω ξαναλεω δεν ξερω για σενα αλλα αν ειδες και πανω παιρνω ως 5 με 6 τον χρονο περσυ πηγα με 5 (2 call girl 3 στουντιο) αλλα δεν σημαινει οτι ολες ηταν με 200 και με λιγοτερα
07 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πανσέτες με τηγανιτές πατάτες και τζατζίκι, κάβλα, ρε.
Πάλι πείνασα!
PK
Panos Kassandras
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3