Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ενα από τα γνωστά σπιτάκια στην Αλκιβιάδου, είναι η σημερινή μου επίσκεψη.
Το πρώτο στην γνωστή αλυσίδα, με ένα gilf, ξανθό, αδύνατο, αλλά πρόστυχο και γεμάτο καύλα.
Το gilf, ακούει στο όνομα Ελένη, κυκλοφορεί με ένα δικτυωτό στο σαλόνι με το μουνί έξω, έρχεται δίπλα σου, και αρχίζει να χαιδεύει το μουνί της.Το βυζί της, είναι μικρό και πεσμένο.Η κωλοτρυπίδα της σχετικά σφιχτή, δείχνει αμέσως την χρήση της.
Αφού έδωσα το αντίτημο δεν πρόλαβα να μπώ στο δωμάτιο, και η Ελένη έρχεται με χαμόγελο σου πιάνει τον πούτσο τον βάζει στο στόμα της, και αρχίζει ένα από τα καλύτερα τσιμπούκια που μου έχουν κάνει.
Γλύφει την κωλοτρυπίδα με μαεστρία, και σε στέλνει στα ουράνια.
Εχει πολύ καθαρό αποτριχωμένο μουνί με μεγάλα μουνόχειλα..........Πιάνει τον πούτσο, και δεν τον αφήνει σαν να είναι το καινούργιο της παιχδίδι. Βάζει καπότα κάθεται επάνω σου και αρχίζει τον χορό.
Βγάζω την καπότα, μου γλείφει λίγο ακόμα την κωλοτρυπίδα, και αφήνω το λευκό παχύρευστο υγρό μου στην στοματική της κοιλότητα.
Η συνέχεια, είναι ακόμα πιό συναρπαστική. Τα πίνει, και συνεχίζει για πολύ ώρα ακόμα να σου γλείφει τα πάντα.....
Απίστευτη πίπα.
Γι΄αυτούς που είναι λάτρεις της πίπας, και τους αρέσουν οι προστιχόφατσες και τα gilf, την θεωρώ κορυφαία επίσκεψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Ελένη
collateral
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
442
Πόντοι:
3.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2015
Έλα ρε φίλε,εγώ θυμάμαι ότι στην πίπα ήταν αρκετά μέτρια μέχρι πριν κανα 2μηνο Money MouthΣπασίκλας.Πάντως την έχω ήδη τεράστια ανάγκη Ναι!Ναι!
06 Φεβρουαρίου, 2015
φιλε ειναι η ιδια που δουλευει και στο Δ18β?
αν ναι , ειναι οπως τα λες (εμενα μου εγλυψε και τις πατουσες) αλλα απο εμφανισει αστα...σαν να πηδας τη γιαγια σου
06 Φεβρουαρίου, 2015
Απλως δε βλεπεται η μεγαλοκοπελα και φωνη σαν τραβεστι.Στο σαλονι που την ακουγα να αγωνιζεται στο δωματιο,δεν εβαλε γλωσσα μεσα,ολο μιλαγε.Και ετσι και ετσι και βαλτο αλλιως αλλα με ξενερωτο τροπο.Ε,μετα την ειδα κιολας και οπως ειπε και ενας συναγωνιστης,σα να βλεπεις μια ασχημη γιαγια.Προσβολη για τον οικο που εχει περασει η Βουλγαρα μιλφ Νταιανα.
06 Φεβρουαρίου, 2015
Ναι, είναι η ίδια που δουλεύει Διδύμου.
Γλώσσα
06 Φεβρουαρίου, 2015
Ρε μεγάλε δε βλέπετε η γιαγιά. Την είδα εχτές σε βόλτα που έκανα στα "μαγαζιά" και έφυγα τρέχοντας.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5