Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οι εισαγωγη μου θα μπορουσε να ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ιδια με του ΤΟΜΜΥ DEVITO & n.smirni ..μα ακριβως ιδια !! Καπέλο Η μονη αλλαγη που θα κανω ειναι οτι αν και εχει καλο σωμα ειναι σα ζυμαρι μαλακο, στο συνολο του.

Επισης ο τιτλος του ΤΟΜΜΥ ειναι ιδανικος. Αμιλητη, ακουνητη, αγελαστη λες και περιμενει το εκτελεστικο αποσπασμα! Θα μου πειτε καλα ρε μεγαλε αφου διαβασες τις κριτικες γιατι πηγες!?.......και απαντω !....Αν δεν γνωρισεις τα καρβουνα δεν μπορεις να εκτιμησεις τα διαμαντα!! απλα πραγματα !! Συνεχιζω λοιπον....αφου ηρθε στο δωματιο η κορασιδα - καθαρο δωματιο με ντουσιερα - πολυ γρηγορα δεν ειχα προλαβει να ξεντυθω καλα καλα .....(ειμουν μονος στο στουντιο).... ξαπλωνει καθετα σε σχεση με μενα και κανει κατι μεταξυ φιλιων και γλυψιματος πανω απο το αριστερο μου στηθος, ουτε καν στην θηλη μου !! το οποιο ηταν τοσο αγαρμπο που γελασα - εξ ου και ο τιτλος - μα ηταν κωμωδια ! η ισως δραμα ? Αυτο λογιστικε σαν προκαταρκτηκα !Χμμμ; περασμα καποτας σε ημιθανη πεος και πιπα ....στην οποια προσπαθησε αλλα... δεν. Αφου ηρθε καποια στιγμη η πολυποθητη ανορθωση του αστατου τζουνιορ, ανεβηκε απο μονη της - δεν της ειπα τιποτα εγω - και ξεκινησε να κανει την γελαδαρισα! και σε αυτο χαλια ηταν δεν καταφερε να βρει ρυθμο ?!Μαλακία αφου ειδε οτι δεν τελειωνω μου λεει Money Mouth ελα απο πισω ! Θυμός ειχα βεβαια καταλαβει απο την αρχη οτι θα ηταν μια τυπικη διαδικασια το ολο σκηνικο αποφασισα να αυξησω ταχυτητα και να τελειωνω μια ωρα αρχητερα.

Ετσι η σεμνη τελετη ελαβε τελος!

Γενικα ενα καλο στουντελο καθαρο με ευγενικη υπηρεσια το οποιο χανει απο τα κοριτσια που φερνει !!

Να περνατε καλα !!! και να γαματε !! διοτι ειναι απο τις λιγες απολαυσης που μπορεις να απολαυσης !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
astatos123
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
881
Πόντοι:
426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, wired77, iuakoya και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2015
"Οι εισαγωγη μου θα μπορουσε να ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ιδια με του ΤΟΜΜΥ DEVITO"ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1