Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κυριακη αργα το βραδυ ανεβηκα τα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του ανακαινισμενου οικου.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Ιωαννα.Προκειται για μια ψηλη νεαρη κοπελα με μακρυ μαυρο μαλλι που εχει μαζεμενο σε κοτσιδα , σχετικα ομορφο προσωπο με λιγο παραξενα ματια , μικρα στητα βυζακια και αδυνατο κορμι.Ειναι ο ορισμος του στυλιαριου! Εχει υψος περιπου 1.75 χωρις τακουνια.Μοιαζει με βολειμπολιστρια!!! Την κοπελα την θυμαμαι απο περυσι τον χειμωνα που ειχε εργαστει παλι στην ιδια αλυσιδαΚουλ.Παντα σαλοναρει με τα μαλλια μαζεμενα , παντως αν τα αφησει ελευθερα θα της πηγαινει πιο πολυ.Η τσατσα ανηγγειλε απλο προγραμμα και σταση 69.Η κοπελα σαλοναρισε χαμογελαστη.Πληρωσα και περασα στο δωματιο που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλωσα στο κρεβατι.Το αρνητικο ειναι οτι το κλιματιστικο δεν δουλευε στο φουλΛύπη.

Μετα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη Ιωαννα.Με το που μπηκε στο δωματιο αρχισε να μου μιλαει..Ξερει αρκετα καλα Ελληνικα και μιλαει πολυ στο δωματιο.Εμενα δεν με πειραζει , ισα ισα το θεωρω θετικο να μιλαει η κοπελα , απλως σε καποιους μπορει να φανει ενοχλητικο.Η κοπελα εβγαλε το εσωρουχο της και ηρθε απο πανω μου.Ταυτοχρονα επαιζε με το καυλι μου με το χερακι της.Ηθελα να της γλυψω τα βυζια αλλα δεν βολευομουν γιατι η κοπελα κουνιονταν και ηθελε να ξεκινησει τα προκαταρκτικα.Την σταματησα και αρχισα να γλυφω απαλα τα βυζακια της.Αυτη παντως θελει να εχει το πανω χερι στο σεξ.Με ξαπλωσε και αρχισε να γλυφει με τη σειρα τα βυζακια μου.Υστερα μου περασε με δυσκολια και αγαρμπα το προφυλακτικο στο καυλι μου.Ξεκινησε μια αδιαφορη πιπα στην αρχη λιγο αγαρμπα και μετα βελτιωθηκε.Το θετικο ειναι οτι δεν χρησμοποιουσε το χερι της.Η πιπα ειχε μετρια διαρκεια.Ηθελα να της γλυψω το μουνακι αλλα αυτη στην αρχη μου ελεγε κατι μαλακιεςΛύπη.Τελικα την ξαπλωσα ανασκελα και εγλυψα για λιγο επιφανειακα το ελαφρως αξυριστο μουνακι της.Αυτη απλως με κοιτουσε με απαθες βλεμμα.Δεν με αφησει πολυ ωρα.

Της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση και αρχισα να την γαμαω.Αυτη ειχε ανεβασει το κεφαλι της και εγλυφε συνεχεια το στηθος μου.Δεν σταματουσε να γλυφει τα βυζακια μου.Συμμετειχε δηλαδη κατα τη διαρκεια αυτης της στασης.Τα φιλακια στο στομα τα απεφυγε ευγενικα αν και δεν προσπαθησα πολυ.Δεν μου αρεσε πολυ η γκομενα και δεν τα ειχα αναγκη.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Δευτερη σταση πισωκολητο για να μπορεσω να χυσω γιατι ειχα κανει και αλλη καταθεση το απογευμα.Την εστησα στα τεσσερα και μπηκα σιγα σιγα μεσα της για να μην την πονεσω.Αυτη ειχε κατεβασει πολυ χαμηλα το σωμα της και δεν με πολυβολευε στο γαμησι.Ειναι ψηλη και το σωμα της στα τεσσερα φαινεται πολυ μακρυ!!! Σαν γερφυρα!!!Ναι! Επισης αρνητικο ειναι οτι η κοπελα ειχε κατεβασμενο το κεφαλι της προς τα κατω.Ξεκινησα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους για να μπορεσω να χυσω.Η κοπελα εβγαζε καποια επιφωνηματα.Της ειπα να με κοιταει απο τον καθρεπτη για να μπορεσω να χυσω.Αυτη μου εριξε μερικα βλεμματα με μορφασμους πονου!Κατσικογάμης Υστερα παλι κατεβασε το κεφαλι της.Τελικα μετα απο κανενα 5 λεπτο σφυροκοπημα καταφερα με δυσκολια να χυσω.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Ειχαμε λιγο social time σε φιλικο κλιμα με την κοπελα.Υστερα η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρισε.

Συνοψιζοντας , η Ιωαννα ειναι ενα στυλιαρι συμπαθητικης εμφανισης.Δεν την θεωρω καραμουναρα αλλα ειναι αξιολογης ομορφιας.Πιστευω στην ιδια αλυδια υπαρχουν πιο ομορφες γυναικες.Στα θετικα ειναι οτι κανει προκαταρκτικα , συμμετεχει στο σεξ και ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα.Ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη με χιουμορ.Ετσι οπως την βλεπετε στο σαλονι , ετσι ειναι και στο δωματιο.Δεν ειναι απο τις ιεροδουλες που ειναι μεσα στην καλη χαρα στο σαλονι προκειμενου να σε πεισουν να περασεις και μεσα στο δωματιο εχουν μουτρα λες και σκοτωσες την μανα τους!!!Ναι! Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε και η τσατσα δεν ενοχλησε.Στα αρνητικα βαζω οτι πηγε να αποφυγει το 69.Παντως δεν την θεωρω φολα , φαινεται οτι προσπαθει να ικανοπιησει τον πελατη.Μεταξυ μας ομως δεν υπηρχε χημεια.Γενικα ειναι δραστηρια και υπερκινητικη μεσα στο δωματιο! Θελει να εχει το πανω χερι κατα τη διαρκεια της συνουσιας.Δεν κανει ομως κατι το παραπανω , κατι το ιδιαιτερο για να θελεις να ξαναπερασεις μαζι της.Θεωρω οτι η αποδοση της κυμαινεται σε μετρια επιπεδα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού