Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βόλτα στην 2η βάρδια του Μεταξουργείου!
Αφού μπήκα σε αρκετά τσαρδιά,έφτασα στο Ιάσωνος 46Β...που μου εμφανίστηκε η Ντενίσα.... Κατσικογάμης

Όπου Ντενίσα....η γνωστή τσουρκο-τσιγγανο-πιπινο/μοντελοφολάρα που ήθελε να γαμήσει ο φίλος μου ο dmtrsxxx...από το Ιάσωνος 20Γ...Έρωτας
Είναι μελαμψή γυφτο-Ρουμάνα...με στητό βυζάκι και μαύρο μαλλί,πιασμένο προς τα πίσω....το δε κωλαράκι της στητό...όσο δεν πάει.... Γερο-μύστης
Τρομερό στυλιάρι,αλλά "φώναζε φόλα"...σιγά μην άφηνα την ευκαιρία.....όμως...την είχα στοχοποιήσει αλλά είχε χαθεί....
Πληρώνω και έρχεται στο 5λεπτο...με ξινίλα στη μάπα της...
Ξερόχυσα,γιατί είχα σκοπό να την τιμωρήσω..... Προσκύνημα
Της λέω για 69 και έκανε την χαζή...έλα της λέω άσε τα δικά σου και κάτσε να σε γλύψω... Ματάκι

Στο 2λεπτο μου είπε να την γαμήσω....της λέω έλα από πάνω και δεν δέχτηκε....αλλά ήθελε ιεραποστολικό....
Πάω να της γλύψω το βυζάκι....και τραβήχτηκε...Γλώσσα
Εγώ στα αρχίδια μου,συνέχισα να την γαμάω...
Το μουνί της είχε 1 κουβά κρέμα...αλλά είναι τόσο στενό....που έμπαινε δύσκολα και η τριβή ήταν αρκετή...

Με προέτρεψε να την γαμήσω πισωκολλητά....κάνοντας την γνωστή πουστιά με τα κλειστα πόδια....
Δεν μάσησα και της τα άνοιξα....
Άρχισα να την σκίζω στα 4....με αυτήν να βγάζει κραυγούλες πόνου - καυλωτικές - ....μέχρι που στο 7λεπτο λέει "finish"...και πήγε να φύγει....
Φυσικά και δεν της πέρασε....Γερο-μύστης

Της φώναξα δυνατά...."ΠΟΥ ΠΑΣ"....και την έσφιξα....αυξάνοντας ρυθμό...με τα χτυπήματα από το γαμήσι,να ακούγονται μέχρι έξω....
Χρόνια είχα να φωνάξω σε κορασίδα,μέσα στο δωμάτιο - καμιά 10ριά σίγουρα - ....
Αφού συνέχισα το σφυροκόπημα,για λίγο ακόμα...τελείωσα σε αυτήν την στάση!
Την τιμώρησα την φόλα...για να μάθει... Προσκύνημα


Συμπέρασμα:

Παιδιά να πάτε να την γαμήσετε,την ξυνομούρα....και αν δεν γουστάρει...ας πάει στην Ρουμανία....να πλένει σκάλες για 100€ το μήνα...
Εγώ απλά την ήθελα,στο παλμαρέ μου,διότι τέτοιο κορμί δεν βρίσκεις εύκολα...ούτε τόσο στενό μουνάκι....
Συνολικός χρόνος 10 λεπτά χωρίς ενόχληση από την υπηρεσία...άρα από μόνη της μου είπε τις βλακείες της η κορασίδα....Γερο-μύστης

Αυτά,κύριοι....Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
187
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού