Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τριτη βαρδια
2/2/2015
Τζουλια+ Αντριαννα

Ξεκινησαμε μ ενα φιλαρακι να κανουμε μια τσαρκα. Κοιραζαμε απο εδω και απο εκει, ο φιλος ειχε βρει που θα γαμησει και συνεχιζαμε την τσαρκα να δουμε και τα υπολοιπα μπουρδελακια μεχρι που φτασαμε στο εν λογω ρδελο. Εκει ηταν τα δυο γκομενακια. Η τζουλια πιο εμπεπιρη και προστιχη ενω η ντριαννα πιο συνεσταλμενη. Τελικα η Τζουλια που ειχε και ρολο τσατσας με ενημερωσε οτι μπορω να της παρω και τις δυο για 30 γιουρια. Ε ειπα να μπω. Τα κοριτσια δεν αργησαν. Η αληθεια ειναι οτι με καβλωσανε πολυ. Πιο πολυ με την τζουλια καβλωσα. Στην αρχη ξεκινησε καταπληκτικο τσθμπουκι ενω η αντριαννα μ εγλυφε. Καθως ημουν κοντα στο να χυσω αλλαξαμε και το ταιμπουκι μου το εκανε η Αντριαννα, με ομολογουμενως πολυ καλη πιπα και αυτη.μετα η τζουλια ανεβηκε πανω μου και ξεκινησα το σφυροκοπημα. Ετσι χαμενος οπως ημουν ατα κορμια, ενιωθα οτι ημουνστο παραδεισο. Μετανγαμησα και την αντριαννα και η τζουλια μου κολλησε τις βυζαρες στη μουρη. Ειχα φτασει στα ορια μου και το τελος ερχοτανε. Τις εβαλα και τις δυο στα 4 και να με γλυφοτν. Εκει δεν αντεξα αλλο και εχυσα.
Συνοψιζοντας....και οι δυο μαζι πολυ καλες και πολυ καλο vfm. Αν επαιρνα μον καποια θα επερνα την τζουλια πουνειναι πολυ καυτη και το εχει. Η ανντριαννα μονη της δεν θα την προτιμουσα γιατι θα ηταν καπως υποτονικη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αντριάννα
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.057
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού