Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινη καταδρομικη και καταθεση για πρωτη φορα στην πορνοιστορια μου σε αυτο το τσαρδι, το οποιο παταει κατω πολλα απο τα δηθεν στουντιο!

Αφου με καλημερισε λοιπον η ευγενικη τσατσα, μου παρουσιασε μια μελαχρινη ρωσοφωνη κοπελα, με κοντο καρε, ματαρες μπλε και σουπερ σωμα (το οποιο καλυπτοταν απο ενα πολυ αισθησιακο ροζ δικτυωτο κολλητο φορεμα) εν ονοματι Μπελλα. Καινουργια κοπελα μου ειπε...Καινουργια μου φανηκε κι εμενα μιας και δεν την εχω ξαναδει στις τσαρκες μου.

Κατεθεσα το παραβολο και περασα στο δωματιο με το στρογγυλο κρεβατι και τον χαμηλο φωτισμο. Η κοπελα δεν αργησε να ρθει...
Συστηθηκαμε και αφου εβγαλε το δικτυωτο φορεμα διαπιστωσα οτι το στηθος ηταν λιγο μικρο και καπως νερουλο, χωρις ομως να χαλαει σαν σχημα το γενικο συνολο. Εν αντιθεση με το υπολοιπο σωμα (καθως και η κωλαρα της) το οποιο ητο πολυ σφικτο!

Βουρ στο πατσα λοιπον κι αφου καναμε καποια υποτυπωδη προκαταρκτικα, μου περασε το σακουλι με το στομα κι αρχισε το τρομπονι...Μικρης διαρκειας αλλα σχετικα καλης τεχνικης η πεοληχεια. Γι αρχη με καβαλισε απο μονη της σε reverse cow αλλα μιας και δεν ειναι το φορτε μου αυτο, την γυρισα στα τεσσερα γρηγορα και μετα απο πανω κανονικα. Επομενη σταση ξαπλωτο πλαγιαστο, πλαγιαστο-πισω κολλητο και τελος.

Λογω υπερβολικης καβλας και φοβου προωρης εκσπερματωσης, η αληθεια ειναι οτι δεν την ζορισα πολυ για να δω τα ορια της. Παντως η αποδοση της γενικα ητο μετρια. Για μια φορα λογω εμφανισης και χωρου, καλα ηταν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέλλα
Panas1980
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
14
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού