Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400503
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν είναι λίγες οι φορές που έχω πάει στο X-BAR για ποτό. Είναι λίγες όμως οι φορές που ανέβηκα στον όροφο με κάποια κοπέλα. Και αυτό όχι γιατί δεν έχει όμορφες κοπέλες. Αντίθετα. Ο λόγος είναι ότι την τελευταία φορά που δοκίμασα, εδώ και καιρό, να συνευρεθώ με κάποια από τις εργαζόμενες στο Μπαρ, είχα μια αρνητική εμπειρία, που είχε να κάνει περισσότερο με τον χρόνο παρά με την διάθεση/απόδοση της κοπέλας.

Η Άννα είναι μια από τις κοπέλες που εδώ και πολύ καιρό, είχα ξεχωρίσει, Την είχα πρωτοδεί όταν ξεκίνησε την «καριέρα της» στην Αθήνα στο R.I.P. (?) Η. Πολυτεχνείου 37, όμως για λόγους που δεν γνωρίζω και φυσικά δεν με αφορούν, έπαψε να εργάζεται στα studio της αλυσίδας και την βρίσκουμε μόνο στο ίδρυμα της οδού Συγγρού.
Ψηλή, ξανθιά με μακριά μαλλιά, γλυκό πρόσωπο, χαμογελαστή μόνιμα, αγαλματένιο κορμί, ενισχυμένο στήθος με πολύ καλή αφή. Μακριά χυτά πόδια, καλοσχηματισμένη περιφέρεια. Είναι ένα απο τα κορίτσια, που χορεύουν στα live shows του X-BAR. Έχουμε μιλήσει αρκετά στις επισκέψεις μου στο Μπαρ, και κάποια σχετική οικειότητα υπήρχε. Η παλιά κακή μου εμπειρία όμως ήταν ανασταλτικός παράγοντας στην απόφαση μου να ανέβω τις σκάλες προς τα ενδότερα. Όμως η επιθυμία μου να συνευρεθώ με την Άννα, σε συνδυασμό ότι δεν μπορώ να την βρω σε κάποιο studio αποδείχτηκε ισχυρότερη των αναστολών μου (εξ' ου και ο τίτλος, πόσο μάλλον αφού δεν είμαι «Θεός») και έτσι αποφάσισα την συνεύρεση μας σε πρόγραμμα μισής ώρας για να αποφύγω θέματα με τον χρόνο.

Δεν είχα ακόμα τελειώσει το φρεσκάρισμα μου, όταν έκανε την εμφάνιση της στο μεγάλο δωμάτιο με το τζακούζι. Έβγαλε τα ρούχα της, έκανε και αυτή ντους και ξάπλωσε δίπλα μου. Λίγη κουβέντα και ανέλαβε δράση. Σχετικά «επιθετική» στην αρχή κάτι που δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, για να αναλάβω τα ινία του παιχνιδιού, να την χαλαρώσω και να προσαρμοστεί στους ρυθμούς μου. Χάδια, φιλάκια, αγκαλίτσες γλειψίματα τα πρώτα προκαταρκτικά. Ασχολήθηκα με το υπόλοιπο κορμί της, κάτι που έδειχνε πως τη άρεσε. Επικεντρώθηκα στο «γατάκι της», για να ανταποκριθεί άκρως θετικά στην περιποίηση μου, με δυνατά βογγητά, χάδια στο κεφάλι μου και έντονους αναστεναγμούς. Μετά από κάποια λεπτά με σταμάτησε για να πάρει αυτή το πάνω χέρι. Φιλάκια στο στήθος μου, τον λαιμό μου την κοιλία μου, ισπανική, για να καταλήξει στον «μικρό Cheyenne» σε ένα στοματικό, που χωρίς να είναι κακό δεν μου έμεινε αξέχαστο. Αφού κατάφερε να με φέρει στο maximum της στύσης μου, με καβάλησε για να ξεκινήσουμε το sex με cow girl. Μου άρεσε αρκετά η όλη φάση αφού συμμετείχε ενεργά και με σωστά στησίματα, δίνοντας καλό ρυθμό, και δεν θέλησα να αλλάξω στάση για να μας βρει έτσι το τέλος.
Μασάζ περιελάμβανε το menu για την συνέχεια, κάτι που έδειξε να κατέχει, αφού με χαλάρωσε αρκετά. Ντους και πάλι από πλευράς της και λίγη κουβέντα όσο ντυνόταν. Πειράζοντας την με χαμόγελο, είπα: «Δεν με άφησες να ασχοληθώ, παραπάνω μαζί σου», αναφερόμενος στο στοματικό μου, που με δική της πρωτοβουλία σταμάτησε. Και εκεί (ξανά) προέκυψε το θέμα του χρόνου, λέγοντας μου ότι δεν ήθελε να καταναλώσουμε το «μετρημένο» χρόνο μας εκεί, αλλά να τον αξιοποιήσει για να με ικανοποιήσει περισσότερο, έχοντας αυτή τον ενεργητικό ρόλο. Φιλάκι ευχαριστίες και με ένα «θα τα πούμε κάτω» αποχώρησε.
Χωρίς να πιάσει «ταβάνι» η συνάντηση μου με την Άννα με άφησε ευχαριστημένο. Αφενός γιατί έκανα sex με μια όμορφη κοπέλα που από καιρό το ήθελα, αφετέρου γιατί και η απόδοση της, δεν είχε κάποιο μελανό σημείο. Στην σεξουαλική διαδικασία ήταν πρόθυμη, με καλή συμμέτοχη και γνώσεις στο αντικείμενο, με θέληση να με ικανοποιήσει, αλλά και στο Μπαρ μετά, ήταν πολύ φιλική, χαμογελαστή, ευχάριστη, ήρθε αρκετές φορές στην παρέα μου για λίγη κουβεντούλα και με χαιρέτησε πολύ τρυφερά όταν μετά από πολύ ώρα αποχώρησα σκεπτόμενος εάν θα πρέπει να «ξανατολμήσω» την άνοδο μου στα δωμάτια του ορόφου, με δυο ακόμα κοπέλες που μου αρέσουν πολύ. Αλλά αυτό θα είναι μια άλλη ιστορία……….
Αυτά για την εμπειρία μου με την Άννα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού