Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150885
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Λένα πλέον είναι μια από τις κοπέλες που ξέρω εγγυημένα ότι θα περάσω καλά. Ρωσίδα milf, με πολύ γλυκό πρόσωπο, ξανθά μαλλιά σε χτένισμα ala garcon, μεγάλα εκφραστικά μάτια, μόνιμα χαμογελαστή. Φυσικό στήθος αρκετά σφριγηλό τηρουμένων των αναλογιών της ηλικίας της. Ωραία χυτά πόδια, περιφέρεια με ωραίες καμπύλες.

Δεν θα κουράσω πολύ με λεπτομέρειες, αφού πολλές φορές έχω αναφερθεί στις συνευρέσεις μου μαζί της. Θα πω μόνο ότι είναι αρκετά θερμή, δοτική, γενναιόδωρη, με διάθεση να ευχαριστήσει και να ευχαριστηθεί. Το στοματικό της μου αρέσει και με φτιάχνει πάρα πολύ, τα προκαταρκτικά της πολλά και σε μεγάλη χρονική διάρκεια, δεκτική σε ότι λογικό ζητήσω και στο sex συμμετέχει ενεργά δίνοντας τον καλύτερο της εαυτό για την ικανοποίηση μου.

Για μένα η Λένα είναι πλέον στανταράκι, και για τα δεδομένα μου, την επισκέπτομαι σχετικά συχνά. Είναι η κλασσική milf που οι fun του είδους αναζητούν. Υπομονετική, πρόσχαρη, καλή τεχνίτρια, δεκτική αλλά και με πρωτοβουλίες εκεί που χρειάζεται και την θεωρώ ιδανική για τους λάτρεις των ωρίμων γυναικών, χωρίς να σημαίνει ότι και οι πιπινολάτρες, σε όσον τουλάχιστον αφορά τις υπηρεσίες της δεν θα περάσουν καλά. Όποιοι όμως ζητούν νεαρά καλλίγραμμα κορίτσια ας μην κάνουν τον κόπο να την επισκεφτούν.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Λένα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λένα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού