Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 198 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 443233
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η «ιστορία μου» με την Αφροδίτη είναι πολύ μακρινή. Είχα μία από τις χειρότερες εμπειρίες μου ever την πρώτη μου φορά μαζί της. Σαν γυναίκα όμως μου αρέσει πολύ και αργότερα της είχα δώσει μια ακόμα ευκαιρία που είχε «εκμεταλλευτεί» για να ακολουθήσει εδώ και αρκετό καιρό μια τρίτη φορά σαφώς καλύτερη από τις δυο προηγούμενες.

Σε μία από τις τσάρκες μου στο Κηφισού 30, που δούλευε η Αφροδίτη ζήτησα από τον ευγενέστατο κύριο επί της υποδοχής να πάω στην τουαλέτα. Ενώ έπλενα τα χέρια μου στον νιπτήρα μπαίνει η Αφροδίτη στην τουαλέτα ολόγυμνη, μετά από δωμάτιο για να φρεσκαριστεί. Η θέα του γυμνού κορμιού της, το ολόλευκο φως που αποκάλυπτε κάθε πτυχή του προσώπου της αναστάτωσαν τον «μικρό Cheyenne» και η είσοδος μου στο δωμάτιο ήταν γεγονός. Τι σου είναι το μυαλό του ανθρώπου…..
Σε σωστό χρόνο έκανε την είσοδο της στο δωμάτιο. Με πείραξε λίγο για την απόφαση μου να περάσω με αυτό τον τρόπο για να αρχίσουν τα πρώτα προκαταρκτικά. Χάδια και φιλιά στο λαιμό, το στήθος την κοιλία μου με πολύ καλή χρήση της γλώσσας από πλευράς της. Το στοματικό της πολύ καλό με εναλλαγές ρυθμού και παιχνίδια της γλώσσας και περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής. Και η δική της ανταπόκριση στην δική μου περιποίηση σε υψηλούς ρυθμούς για να καταλήξουμε στο sex σε μία και μόνη στάση, αυτή του cow girl, μιας και οι αντοχές μου δεν φάνηκαν αντάξιες των περιστάσεων. Μιλήσαμε λίγο, με χαιρέτησε με μια σφιχτή αγκαλιά και αποχώρησε, αφού ανταλλάξαμε ευχές για την νέα χρονιά που είχε πλέον ξεκινήσει εδώ και μερικές ημέρες.
Αυτά για την εμπειρία μου με την Αφροδίτη, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού