Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142924
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Και μετα το πιπινακι Γαληνη ηθελα και κατι πιο ωριμο οποτε πηγα στη θεια Συλβια που μου ειχε ταξει κωλαρακι απο την προηγουμενη φορα γιατι επισημως λεει οτι πλεον δεν κανει.Περιγραφη της υπαρχει 2 κριτικες παρακατω οποτε δεν ξαναλεω τα ιδια.

Με θυμοταν βεβαιως οποτε το κλιμα ηταν καλο απο την αρχη,δεν υπηρχε και τσατσα στο σπιτι οποτε ημασταν χαλαρα.Γδυθηκε και ξαπλωσε διπλα μου οπου την αρπαξα αμεσως και αρχισα να τη χουφτωνω σαν λιγουρης και να ρουφαω τα βυζια της με τις μεγαλες πεταχτες ρωγες.Αυτη γελουσε σαν χαζη και δυνατα,ασυνηθιστη αντιδραση αλλα ετσι λειτουργει καθε φορα.Εχω ξαναπει οτι τα ελληνικα της ειναι χαλια οποτε ενα θεματακι στην επικοινωνια το εχουμε...

Τελοσπαντων την εβαλα εκατσε πανω στον πουτσο μου,αυτη με χαϊδευε στο κορμι και στο στηθος,με καυλωσε γρηγορα και με ξεκαβαλησε για πιπα.Ξεκιναει με χαμηλο αρχιδογλειψιμο,ρουφωντας ολοκληρα τα μπαλακια μεσα στο στομα και μετα μπουκωνεται με τον πουτσο τον οποιο φτυνει κιολας,κανει κατι προσπαθειες να τον παρει και βαθια αλλα δεν μπορει...δεν εχει και σταθερο ρυθμο τελοσπαντων η πιπα της δεν ειναι κατι σπουδαιο.

Γρασαρισμα στον κωλο της,στησιμο στα 4 και χωσιμο σιγα σιγα γιατι ποναει λεει.Πραγματι τον βρηκα σφιχτο τον κωλο της σε σχεση με το καλοκαιρι.Τον εβαλα αργα,εκανα μερικα διευρενητικα χωσιματα,χαλαρωσε η σουφρα και αρχισε το σφυροκοπημα μεσα εξω κι αυτη βογγουσε και τιναζοτανε.
Μετα απο λιγο μου ζητησε να ξαπλωσει τερμα κατω και να συνεχισω να την χωνω στον κωλο.Το καναμε λιγο ετσι αλλα δε με βολεψε οποτε την ξανασηκωσα στα 4 οπου τη γαμησα δυνατα ριχνοντας και σφαλιαρες στα κωλομαγουλα.
Καποια στιγμη τελοσπαντων την ειδα να ζοριζεται οποτε την λεω θα σε γαμησω και στο μουνι.Την γυρισα απο μπροστα και γαμησα το μουνι της το οποιο ειναι στενο και εχει ωραια αισθηση.
Με ρωτησε αν θελω να χυσω στα βυζια της,την ειπα οτι θελω στα μουτρα,αρχικα αρνηθηκε αλλα οσο περνουσε η ωρα την επεισα να της τα ριξω στο μαγουλο και δεχτηκε.

Οταν μπηκα στην τελικη ευθεια λοιπον,πεταξα την καποτα και εκατσα στο στηθος της,αρχισα να τον παιζω μες την μουρη της,αυτη μου χαϊδευε τις ρωγες και προσπαθουσε να τον παρει και στο στομα.Της εριξα πουτσοσφαλιαρες στη γλωσσα και οταν ηρθε η ωρα αδειασα στο πηγουνι και στο μαγουλο της και τα πασαλειψα κιολας με τον πουτσο σαν πινελο.

Συμπερασμα...ειπαμε ειναι δυνατη περιπτωση μιλφ η Συλβια,κανει τα παντα,ειναι και τρελιαρα αλλα η επικοινωνια ειναι ενα θεμα και αυτο λιγο χαλαει το συνολο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2015
Γεια σου Al "Bob Ross" Pacino! Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1