Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάποτε κι αυτή η εξώπορτα για ν' ανοίξει θα έπρεπε να χτυπήσω το κουδούνι, χθες απλώς την έσπρωξα.
Η διοπτροφόρος, ξανθιά, κοντομαλλούσα, χαμηλού αναστήματος, ηλικιωμένη υπηρεσία με κάλεσε να περάσω. Στο σκοτεινό σαλόνι υπήρχε λαός.
«Δέκα ευυυρώ παίρνει η κοπελιά, κάνει: ισπανικό, εξήντα εννιά, καλή περιποίηση χωρίς ππππροφυλακτικό, περιποιητική και οποιοιοιαδήποτε στάση θέλετε!», ενημέρωσε μ' ένα ήπιο τραύλισμα, συμπληρώνοντας μετά από ελάχιστα δευτερόλεπτα: «Ακούω τα βήμμματά της!».
Πώς τη λένε;», ρώτησα. Με κοίταξε με απορία. «Πώς είναι τ' όνομά της;», ξαναρώτησα. «Τζίνα!», απάντησε καθώς η πόρνη έβγαινε στο σαλόνι. «Καλησπέρα!».
Επρόκειτο για μία Ρουμάνα στο μέσον της τέταρτης δεκαετίας της ζωής της, με μαύρο μπουκλωτό μαλλί τίγκα στη λακ, μετριοκαλό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, γεροδεμένο κορμί, μετριοχαμηλό ανάστημα.
«Πολύ όοομορφη κοπέλα, περιποιητική, δεν βιάζεται!... Ποιος θα περάσει;».
Κανείς δεν θα περνούσε. 'Ολοι αποχωρούσαμε. «Στο καλό», ευχήθηκε η τσατσά.
Επέστρεψα στο τέλος της τσάρκας. Στο σαλόνι καθόταν ένας αλλοδαπός συναγωνιστής.
«Γεια σας!», με χαιρέτησε η υπηρεσία ύστερα από λίγο. «Χαίρετε!», αντιχαιρέτησα. «'Ελα Τζίνα!... Δέκα εύυυρω παίρνει η κοπελιά, κάνει: εξήντα εννιά, ισπανικό... ». Γειά σου αγόρι!...», είπε σ' έναν άλλο αλλοδαπό που εκείνη την ώρα έβγαινε απ' το δωμάτιο. «Εεε, όλες τις στάσεις, ελεύθερα πιασίματα, η περιποίηση γίνεται και χωρίς προοοφυλακτικό εάν θέλεις».
Απ' το κουζινάκι εμφανίστηκε η Τζίνα. Της ευχήθηκα και μου ευχήθηκε υγεία. «Πολύ καλή!...», σχολίασε η τσατσά. «Θα περάσω!», αποφάσισα βγάζοντας ένα δεκάρικο απ' το πορτοφολάκι μου.
«Σου λέω πέρασε, δεν περνάς...», είπε τότε με νόημα στον αλλοδαπό που περίμενε στο σαλόνι η υπηρεσία.
«Μην έρθει αμέσως, να πλυθώ λίγο», ζήτησα καθώς έμπαινα στην άθλια, υποφωτισμένη κάμαρα που βρωμοκοπούσε τσιγαρίλα. «'Εχει κι άλλο δωμάτιο, με την ησυχία σου», με καθησύχασε εκείνη.
Μετά από έξι λεπτά η πόρνη άνοιγε την πόρτα. «Τι κάνεις;».
Μένοντας τσίτσιδη έβρεξε λίγο κωλόχαρτο και πήρε να σκουπίζει τα βυζιά και το μουνί της έχοντας πλάτη σε μένα.
Ξάπλωσα στο κρεβάτι το οποίο έτριξε υπερβολικά δυνατά κάτω απ' το βάρος μου. Αυτό το τρίξιμο θα συνόδευε τη συνεύρεση μέχρι το τέλος.
Γονάτισε πλάι μου και μ' ένα υγρό μαντιλάκι πήγε να σκουπίσει το πουλί μου.
«Δεν θέλω να μου κάνεις ελεύθερο στοματικό!», της έκανα γνωστό. «In english», μου ζήτησε εκείνη. «I don't want blowjob without condom!», εξήγησα. «Οn καπότα;». «Γιες!».
Παρατώντας το υγρό μαντιλάκι πήρε το συσκευασμένο προφυλακτικό. Ζήτησα να τοποθετήσω ο ίδιος το ελαστικό. Μετά την εφαρμογή (λέμε τώρα...) άρχισε να ρουφάει.
«Please, careful with your elbow!», διαμαρτυρήθηκα. Ο αγκώνας της πίεζε επώδυνα τον βουβώνα μου. «Sorry!», ζήτησε εκείνη ελλατώνοντας την πίεση. Η πίπα της ήταν ρυθμική με κάποιους εξωτερικούς γλωττισμούς. Απ' τον πλαϊνό επίτοιχο καθρέφτη παρακολουθούσα το χέρι μου να της χαϊδεύει τα καπούλια και να χάνεται στην κωλοχαραμάδα. Σύντομα τη ρώτησα εάν γλείφει ή/και φιλάει σε στήθος, λαιμό. Προχώρησε σ' ένα ικανοποιητικό γλείψιμο στις αυτές περιοχές, συμπεριλαμβάνοντας τους λοβούς των αυτιών και τα μάγουλα, φθάνοντας πολύ κοντά στο στόμα μου. Η ανάσα της μύριζε ελαφρώς –αλκοόλ...
«Kiss on the mouth?», ρώτησα χωρίς πολλές ελπίδες. «Yes!», απάντησε και έχωσε άγαρμπα τη γλώσσα της στο στόμα μου. Λίγα αργότερα το φιλί της, και με δική μου προσπάθεια, βελτιώθηκε.
Ανατρέποντάς την ανάσκελα την καπάκωσα και γλείφοντας τον λαιμό της έτριβα την καυλωμένη πούτσα μου κάπου πάνω στο σώμα της. 'Αλλαξα την ξεχειλωμένη καπότα με μία απ' τις δικές μου, ενώ αφού άλειψε το μουνί της με λιπαντική γέλη ξεκίνησα τη γάμευση ιεραποστολικά, φιλώντας και γλείφοντας τη μούρη της και ίσως τα υπολείμματα από τα σάλια των προηγούμενων...
'Οταν ένιωσα τον οργασμό μου να κορυφώνται δεν επεδίωξα να τον ελέγξω, έτσι ώστε να προχωρήσω και σε δεύτερη ερωτική στάση, αλλά εν μέσω ενός ηδονικού βόγγου τον άφησα να ολοκληρωθεί...
«Finish?»
«Finish...»

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού