Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γαληνη Βουλγαρα 23 ετων,μελαχρινη με μακρυ ισιο μαλλι και ομορφη φατσουλα,μεγαλες απολαυστικες βυζαρες,σφιχτο κορμι με ασπρο αφρατο κωλαρακι.Υπαρχουν φωτογραφιες της στο αλλο σαϊτ αλλα απο κοντα ειναι πιο μικροκαμωμενη και λεπτη.60ε για το προγραμμα με 69

Φανηκε απο την αρχη οτι θα τα παμε καλα,μου'κανε κατι τσαχπινιες μολις μπηκε,φορουσε ενα ολοσωμο μαυρο κορμακι και ηρθε εκατσε πανω στον πουτσο μου.Χουφτωσα τις βυζαρες με τη ρωγα καγκελο τις οποιες αμεσως μου αποκαλυψε και για μερικα δευτερολεπτα απλα χαζευα.Ειχα καιρο να δω τετοια βυζια.Τα ζουπηξα και τα ρουφηξα οσο ηθελα και στη συνεχεια εβγαλε το κορμακι και συνεχισε να τριβεται πανω στον πουτσο τον οποιο μου'κανε καγκελο.
Την ξαπλωσα και απο κατω οπου εριξα μπολικο πουτσοτριψιμο στο μουνι της και στη σουφρα της,καυλωσε πολυ ετσι και με τραβηξε πανω της οπου αρχισαμε τα βαθια γλωσσοφιλα.

Εγλειψα το ομορφο και ελαφρως τριχωτο μουνακι της και συγχρονως το δαχτυλιαζα.Ρουφουσα με δυναμη την κλειτοριδα της χωρις να την αφηνω απο το στομα μου,αυτη εσφιγγε με πολυ δυναμη τα βυζια της και επαιρνε τα χερια μου και τα'βαζε να της τα σφιγγω κι εγω.Σηκωσα και λιγο το ενα ποδι οπου μου αποκαλυφθηκε μια πανεμορφη σφιχτη σουφριτσα την οποια περιποιηθηκα αναλογως.

Δευτερος γυρος με παθιασμενα γλωσσοφιλα και ξαπλωσα για πιπα η οποια ηταν καλη αν και επιφανειακη,ειχε μπουκωματα και πιεση στο πουτσοκεφαλο και δε με αφησε ασυγκινητο.
Πρωτη σταση αυτη απο κατω οπου τη γαμησα σε αργο τεμπο με ασταματητα γλωσσοφιλα και να με τραβαει πανω της κολλητα και σχεδον να μη μπορω να κουνηθω μπρος πισω.Ειχε καυλωσει για τα καλα,το μουνι της ηταν μουσκεμα οποτε της λεω να αλλαξουμε.
Με καβαλαει απο πανω,γερνει ολοκληρη πανω μου για να με φιλαει,μου'χει κολλησει και τις βυζαρες στο στηθος και κουναει μονο τη λεκανη πανω κατω με αψογη τεχνικη.
Μετα παταει με τα ποδια στο κρεβατι και πιανει εναν τρελο ρυθμο πανω πανω κατω και με φτανει σε πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες.Την τραβαω πανω μου αγκαλια μενουμε μερικα λεπτα ετσι να φυγει η καυλα,σηκωνεται ντυνεται και φευγει

Συμπερασμα...πολυ δυνατη περιπτωση και η Γαληνη,φρεσκαδα,ναζι,βρωμικα κολπα αλλα και αψογη τεχνικη που δε συνηθιζεται στην ηλικια της.Ειναι ενα οριτζιναλ πουτανακι που γαμιεται με μανια και φυσικα προτεινεται ανεπιφυλακτα σε ολους και ειδικα στους βυζολαγνους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.300
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού