Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
λοιπον μαγκες τωρα τελειωσα το ραντεβου με την βαλερια...πρωτος γυρος τελιωμα στο 11....στο 30 της λεω παμε για αλλο γυρο και αυτην μου λεει δεν θελω.....ασε μας κουκλιτσα μου.....αντε να πουμε...(για την αποκατασταση η επαγγελματιας λεει δεν θελωμε σενα ....δεν θελω σημερα γενικως....αλλα σ αυτην την περιπτωση δεν αρχιζει καν το ραντεβου)....μαγκες στα υποψην...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2015
Απο 9 Μεσο ορο το εριξες στο 3.2 .
Ωραιος εισαι .
Απλα για να μην σου την πουνε ολοι οτι εισαι μαλακας να μην αλλαζεις τις βαθμολογιες στην επικοινονια και στο σωμα και στο προσωπο που ειχες βαλει .
Στο Σερβιτσιο και στα αλλα βαλε οτι θες .

02 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν θα απαντησω στους προηγουμενους...ετσι κ αλλως για φασαρια ψαχνουν....απο την οθονη ομως...(αυτο στον πρωτο κυριο..που θελει να μου κανει ψυχαναλυση...)για ολους τους αλλους προσοχη παιδια...η βαλερια..μαλλον....εμαθε καλα ολες τις πουστιες...της..ερασιτεχνιδας πουτανας...κ ετσι αν της δωσεις τα λεφτα μπροστα...δευτερο δεν εχει..αλλη εκδοχη δεν εχει...οσο για σας τους απο πανω...απλα ...απολαυστε...την...!!!
03 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε bardaris1983 παρόμοιο σκηνικό είχα κι εγώ με μία άλλη που κάπου πήρε το μάτι μου αν δεν κάνω λάθος ότι είναι και φίλες. Κοίτα να δεις σύμπτωση και τον ίδιο δικηγόρο εεεε σορυ προμοτορα εεεε σορυ υπερασπιστή,το δεύτερο σχόλιο με βρίσκει σύμφωνο.Δεν γράφω συνήθως απλώς βρέθηκα στην ίδια ακριβώς θέση με εσένα πριν αρκετούς μήνες και στραβωνω με την όλη φάση.Τα μάτια και τα αυτιά σας ανοιχτα φίλοι απλώς βάλτε και το μυαλό να δουλέψει, καλά να περνάτε!
03 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν σε αμφισβητω, απλα μου κανει εντυπωση. Την εχω συναντησει τρείς φορες και σε ολα ηταν σουπερ. κατι θα εγινε, και δεν μπορουσε. Ανθρωπος ειναι, οσο και να σε εκνευρισε (δικαιολογημένα), η συμπεριφορα
03 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κυριοι αν ειχα χρονο θα εγραφα περισσοτερο......μαλλον μπερδεψε τις τακτιες στουντιο..με το call girl...αν βρω χρονο θα τα γραψω..ολα...η ουσια..ειναι μην τις δινετε το κατοσταρικο στην αρχη...και καθολου μπλα μπλα..οσο για την βαλερια..αν δεν θελει να δουλεψει καποες μερες απλα να μην το κανει...!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5