Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή νωρίς το μεσημέρι , μικρή βόλτα στα σπιτάκια της Κωνσταντινουπόλεως , της Περγάμου και της Αλκαμένους , μπήκα εδώ , καινούργια κοπέλα με ενημέρωσε η υπηρεσία , πρώτη μέρα σήμερα και παρέχει τις γνωστές υπηρεσίες του οίκου συμπλήρωσε.
Περίμενα μίας και ήταν σε δωμάτιο , βγήκε μια καστανόξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα , 2άρακι βυζί και σέξι κορδόνι που τόνιζε των κώλο της και λίγη κοιλιτσα. Εννοείτε ότι πλήρωσα για να δοκιμάσω. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο , μιλάει αρκετά καλά τα ελληνικά , είπε ότι είναι ρωσίδα 27 χρονών αλλά εγώ την κόβω πάνω από τριάντα… Χαμουρευτήκαμε λίγο στα όρθια , πεταχτά φιλιά στο στόμα ενώ φάνηκε να βιάζεται να με ξαπλώσει. Ξάπλωσα , δυο τρία φιλιά στο στήθος και μετά πήρε μωρομάντιλο σκούπισε σχολάστηκα τον πούτσο μου κα τα αρχίδια , αφού έκανε ένα αστραπιαίο γλυψαρχίδι πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της άνω του μετρίου αλλά βιαστική , της είπα να γυρίσει για 69 , γύρισε πήγα να την γλύψω αλλά ήταν τίγκα στην κρέμα και σταμάτησα , θεωρώ φάουλ το ότι δεν μου το είπε .
Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση ιεραποστολικό , ξεκινήσαμε έτσι ενώ στην συνέχεια της ανασήκωσα λίγο τα πόδια και την κάρφωνα δυνατά , σταμάτησα , την έπιασα από το χέρι , την σήκωσα και την πήγα μπροστά στο έπιπλο με τον καθρέπτη , την έστησα και άρχισα να την γαμάω δυνατά πισωκολλητά , αυτή έτριβε το μουνάκι της και αγκομαχούσε , σταμάτησα και την έβαλα ανάσκελα στο έπιπλο στάση άβολη και για αυτήν αλλά και για μένα μίας κα έπρεπε να είμαι σκυφτός αρκετά , η στάση αυτή εγκαταλείφτηκε γρήγορα διότι έκτος των προαναφερθέντων και το έπιπλο κουνιόταν επικίνδυνα αλλά ακόμα ποιο επικίνδυνο ήταν να μας έρθει ο καθρέπτης στο κεφάλι.
Ξαναπάμε στο κρεβάτι όπου της είπα να τον πάρει στο στόμα , μου έβγαλε το προφυλακτικό , γονάτισε στο κρεβάτι πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της αλλά πιο πολύ μου τον έπαιζε με το χέρι της παρά με έγλυφε , ενώ στην προσπάθεια μου να παίξω με το μουνάκι της απομάκρυνε το σώμα της ξαπλώνοντας…μετά από λίγο τελείωσα στο στόμα της .
Πλύθηκε γρήγορα γρήγορα στον νιπτήρα και έφυγε λέγοντας μου καλό μεσημέρι . Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο , και θα χαρακτήριζα την συνεύρεση μας μέτρια γενικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.484
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού