Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή στο μεταίχμιο πρώτης και δεύτερης βάρδιας . Ανέβηκα τα σκαλάκια και βρέθηκα στο σαλόνι, εκεί στεκόταν όρθιο με τα χέρια πίσω από την μέση της ,μια μελαχρινή λεπτή κοπελίτσα με μικρό βυζί και χαμογέλαγε. Δεν είπε τίποτα για τουλάχιστον 30 δευτερόλεπτα , έκανε μεταβολή και έφυγε…Στιγμές μετά εμφανίστηκε στο σαλόνι η υπηρεσία. Έλα κοπέλα μου να σε δει το παιδί φώναξε , ξαναεμφανίστηκε η κοπέλα , η Εύα είπε η υπηρεσία , πέρασε και θα γίνεις πελάτης , δεν βιάζεται .Ρώτησα για το πρόγραμμα , ελευθέρα πιασίματα , 69 , ισπανικό(μα πως είναι δυνατόν???) και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Πλήρωσα τα δέκα ευρώ και πέρασα στο δωμάτιο. Σχεδόν ταυτόχρονα μπήκε στο δωμάτιο και η Εύα , έβγαλε το μαύρο στρίνγκ που φορούσε και με περίμενε να πλυθώ. Ξάπλωσε ανάσκελα , κατευθείαν στο ψητό εγώ , ανάμεσα στα μπούτια της άρχισα να γλύφω το μουνάκι της. Άρχισε να χασκογελάει σαν ηλίθιο , σταμάτησα και ξάπλωσα. Η πιτσιρίκα ήταν ασυγκράτητη , άρχισε να με φιλάει με πεταχτά φιλιά στον λαιμό στο στήθος , στην κοιλιά με τόσο γρήγορο ρυθμό που της είπα κάλμα….Μου έδειξε το προφυλακτικό κα της έγνεψα όχι.
Ξεκίνησε πίπα , βγάζει πολύ ενέργεια αλλά η πίπα της άγαρμπη και κάτω του μετρίου , την άφησα να δώ αν θα βελτιωθεί , άδικος κόπος , την έβαλα να μου γλύψει τα αρχίδια κάτι που έκανε χωρίς αντιρρήσεις . Πέρασμα προφυλακτικού , της είπα να έρθει από πάνω μου , με καβάλησε στην κυριολεξία και άρχισε να χοροπηδάει πάνω στον πούτσο μου ανεξέλεγκτα , φοβήθηκα μην έχουμε κάνα ατύχημα και την σταμάτησα , την έστησα στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , μπήκα στο μουνάκι της , η κοπέλα είναι ατίθαση και υπερκινητική , πάει να αναλάβει πρωτοβουλίες έχει θέληση αλλά πρέπει να μάθει να συντονίζεται , προσπαθούσα να την γαμίσω με τον ρυθμό μου ενώ ταυτόχρονα και αυτή έσπρωχνε την λεκάνη της προς τον πούτσο μου , το προσπάθησα για λίγο ακόμα και την έβαλα σε ιεραποστολική στάση , ώστε να την έλεγχο , σε αυτή την στάση τα πράγματα ήταν πολύ καλύτερα μίας και την είχα “κλειδώσει”με το τεράστιο κορμί μου και δεν είχε περιθώρια για πολλά πολλά . Την γαμούσα και αυτή με τράβαγε από τα κωλομέρια μου , συνέχισα να την γαμάω με βαθιές απότομες διεισδύσεις. Όταν ήμουν έτοιμος για να χύσω , βγήκα από μέσα της , έβγαλα το προφυλακτικό , ανέβηκα από πάνω της και έβαλα τον πούτσο μου στο στόμα της , της γαμούσα το στόμα μέχρι που έχυσα , είχε τα χύσια στην γλώσσα της και μου χαμογελούσε.
Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από τέταρτο , δεν υπήρχε καμία ενόχληση από την υπηρεσία , η Ευα είναι μια υπερκινητική ατίθαση κοπελίτσα με πάρα πολύ καλή διάθεση , δεν βιάζεται αλλά τα κάνει όλα γρήγορα , αν βελτιώσει την πίπα της και κοντρολάρει την ορμή της θα πάρει πολλά δεκάευρα….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2015
Όνομα κοπέλας
Εύα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.692
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2015
..."την είχα “κλειδώσει”με το τεράστιο κορμί μου"...

Πως και δεν έγραψες,"πορνώδες"....; Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1