Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...η ημισέληνος φώτιζε τα δαιμονισμένα σαρκία μας που μπαινόβγαιναν σα χαμένα στα τσαρδιά , ενώ τα τα πνεύματά μας προσπαθούσαν να αλληλοδαγκωθούν και να επιβληθεί το ένα στο άλλο...
...αφορμή στάθηκε ένα χαμογελαστό κινεζάκι μέτριου ύψους, του οποίου η φαινοτυπική ιδιαιτερότητα ανέφλεξε το ενδιαφέρον μου και ο Πάνος μου έδωσε την διαβολική ευχή του να ικανοποιήσω στο κίτρινο αιδοίο της τα λειχικά μου ένστικτα...
...το κινεζάκι ήρθε χαρούμενο μέσα και ανταλλάξαμε αναγνωριστικές λειχίες στα πορνοδιεστραμμένα σαρκία μας , αρχικά στον τράχηλο και ύστερα στις μαστικές μας περιοχές...
το φαλλικό εντέριό μου, πλημμύρισε με αίμα τεντώθηκε και κατέληξε εντός της στοματικής κοιλότητάς της , με τη γλώσσα της να εναποθέτει σίελο και τα δόντια της να μου προσφέρουν μια επώδυνη απόλαυση...
...με ταντρικό τρόπο η πεο-σαρκικές λειχίες επαναλήφθήκαν τρίς , μέχρι να ικανοποιήσω και γώ με τη σειρά μου τα λειχικά μου ένστικτα στη δική της γεννητική περιοχή...
...είχε ένα μικρό φουντάκι στο εφηβαίο της , μου έπιανε σφιχτά τα χέρια και έβγαζε ηδονικές κραυγούλες απο την ανιούσα οδό των ερεθισμάτων απο τηνγλωσσική διέγερση της κλειτορίδας της μέχρι πάνω στον εγκεφαλικό φλοιό της ...
...το εντέριο χώθηκε στην οπή της και ύστερα απο μερικούς δυνατούς παφλασμούς των ηβικών περιοχών μας , το υγρό εκχύθηκε με ένα αίσθημα χαλάρωσης αλλά και αηδίας για το άρτι χρησιμοποιηθέν σκεύος ηδονής με ανάγκασε να αποχωρήσω εσπευσμένα απο το τσαρδί για ν'αναπνεύσω τον αέρα της μετασυνουσιακης απελευθέρωσης...
ο Πάνος προσπαθούσε να ρομαντικοποιήσει με μια βουδιστική μακαριότητα το μυαλό μου και απλά μου κατάφερε ένα αίσθημα μετασυνουσιακής υπνηλίας , ενώ η σιχαμαρα μου και η αποφευκτικότητα μου ,για τα ανθρώπινα κρέατα ,παρέμειναν άτεγκτα και ακλώνητα μέσα μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 abelo7979, Jim25jim

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2015
" ... Κβαντομηχανική εξαναγκασμένη πεοταλάντωση ... "
PK
Panos Kassandras
31 Ιανουαρίου, 2015
άλλη η Τζίνα άλλη η Ντίνα συναγωνιστά;
31 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μια ώριμη κινέζούλα είναι , εγώ "τζίνα" άκουσα , αλλά δεν παίρνω κι'όρκο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3