Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θεώρησα υποχρέωσή μου να γράψω μια σύντομη κριτική για τη Μαρίνα,καθώς και τις δύο φορές που πέρασα μαζί της,επέδειξε υπομονή και προσέφερε υπηρεσίες που δεν ήταν στην αρχική συμφωνία!(Ακάποτο ανακοινώνει στο σαλόνι).
Η Μαρίνα,για όσους δεν την γνωρίζουν,είναι μια milf μαυριδερή,σχετικά ψηλή,στυλιάρι,εντελώς άβυζη, καρρέ μαλλί,ωραίο χαμόγελο,χαμηλών τόνων και με ευγενικό σαλονάρισμα,αλλά τη μειώνει η οδοντοστοιχία,αφού τις λείπουν κάποια δόντια!Καταγωγή έχει από Καύκασο,μου είπε σε ερώτησή μου.
Την είχα απαξιώσει σε προηγούμενες βόλτες,αλλά κάποιο ''κλικ'' μου έκανε σε ανύποπτη στιγμή,και ρίσκαρα να δοκιμάσω.Τελικά δεν το μετάνοιωσα,και μάλιστα έφυγα με πλήρη ικανοποίηση και χαμόγελο!Όντας κουρασμένος,ανέλαβε δράση με δική της πρωτοβουλία,έβγαλε το ''λάστιχο'' και με τελείωσε με ακάποτο τελειωτικό στο στόμα!Το ίδιο επαναλήφθηκε και τη δεύτερη φορά που πέρασα!
Συστήνεται ανεπιφύλακτα σ’αυτούς που δεν ψάχνουν ''μοντέλα'' σε εμφάνιση,αλλά καλές υπηρεσίες,και πάνω απ’όλα,τίμια και ανθρώπινη συμπεριφορά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.578
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, LITHOS 77 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2015
Να συμπληρώσω ότι ξαναπέρασα σήμερα,με σκηνικό... καρμπόν:Βαρέθηκα,κουράστηκα,δεν τελείωνα,και πήρε την κατάσταση στο... στόμα της!Μου φαίνεται ότι θα τεμπελέψω και θα κακομάθω με τα ακάποτα τελειωτικά!Μου θυμίζει την ατάκα στη διαφήμιση με τα σοκολατάκια,''μας κακομαθαίνετε κύριε Πρέσβη''!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1