Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με μεγάλη ομάδα συναγωνιστών επισκεφτήκαμε το νέο studio της Λ. Αθηνών. Εργαζόμενο κορίτσι η Ζακλύν. Μια κοπέλα που είχα συνευρεθεί προ καιρού μαζί της στο Σ. Πάτση 27 με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις. Είναι μια έμπειρη γυναίκα που έχει περάσει τα πρώτα …αντα, με ξανθά σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου. Το πρόσωπο της απλό καθημερινό με πολύ θετική αύρα, συμπαθέστατο σε «κερδίζει» με την πρώτη ματιά. Σώμα χωρίς κάποια περιττά κιλά, με καλλίγραμμη περιφέρεια και φυσικό στήθος αρκετά σφριγηλό, με σκληρές ρώγες. Ο συνοδοιπόρος λαγός αποφάσισε να την τιμήσει και όσο τον περίμενα στο σαλόνι, σκέψεις πολλές περνούσαν από το μυαλό μου και τελικά δεν αντιστάθηκα και πέρασα και εγώ στο δωμάτιο.

Λίγα λόγια για το δωμάτιο, μιας και ήταν η πρώτη φορά που το επισκέπτομαι τα ενδότερα του εν λόγω ιδρύματος. Μικρό σχετικά σε τετραγωνικά, περιποιημένο με μεγάλο διπλό κρεβάτι. Ντουζιέρα, σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες. Air condition σε σωστή θερμοκρασία, χαρτομάντιλα. Όλα τα απαραίτητα με λίγα λόγια, χωρίς κάποια δόση πολυτέλειας.

Πολυτελής όμως ήταν η όλη παρουσία της Ζακλύν. Ζεστή, ομιλητική, πρόσχαρη, μπήκε ντυμένη με ένα μίνι λευκό fish net που αποκάλυπτε τις καμπύλες της. Διέλυσε τον όποιο πάγο θα μπορούσε να υπάρξει και ανέβασε την οικειότητα στα ύψη. Αλλά εκτός από οικειότητα δημιουργήθηκε μεταξύ μας και πολύ καλή χημεία. Έτσι από την αρχή έως το τέλος της συνεδρίας μας, κυριάρχησε πολύ πάθος, ένταση, δυνατές αγκαλιές, φιλιά και χάδια. Έδειξε με τον τρόπο της ότι ήθελε να περάσει και αυτή καλά μαζί μου, αφού η συμμετοχή της και η ανταπόκριση της συνηγορούσαν απόλυτα σε αυτή μου την εκτίμηση. Προκαταρκτικά πολλά και σε μεγάλη διάρκεια και από τις δυο πλευρές, στοματικό για Oscar από πλευράς της, ιδανική ανταπόκριση και στις δικές μου φιλοφρονήσεις.
Στο sex κατάφερε να με κάνει να νοιώσω ότι δεν είμαι σε κάποιο studio, αλλά με μια γυναίκα που γνώρισα κάπου έξω και θέλει και αυτή να απολύσει την σεξουαλική διαδικασία. Στάσεις πολλές, με ιδανική συμμέτοχη, συνεργασία, πρωτοβουλίες, αλλά και δεκτική στις όποιες λογικές απαιτήσεις μου.

Αν και ξεπεράσαμε πάρα πολύ τον προβλεπόμενο χρόνο, δεν βιάστηκε να φύγει, κάθισε δίπλα μου μιλήσαμε σε πολύ φιλικό κλίμα. Κομπλιμέντα και από τις δυο πλευρές, ευχαριστίες, φιλάκι στο στόμα και αποχώρηση από το δωμάτιο για να συνεχίσουμε την κουβέντα στο σαλόνι συντροφιά με την παρέα μου που είχε το κουράγιο να περιμένει τον λαγό και εμένα για τόση πολύ ώρα….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ζακλύν, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζακλύν
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2015
Την είχα πάρει Σ. Πάτση με 40 ευρω ελεύθερο τελειωτικό στο στόμα.Ήμουν στο δωμάτιο για 30-35 λεπτά περίπου.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1