Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ξένια αν και νεαρή σε ηλικία είναι από τις πιο γνωστές κοπέλες στα studio μιας και έχει εργαστεί σε πολλά ιδρύματα, με τελευταίο σταθμό το Κηφισού 30. Είναι ξανθιά με γκριζοπράσινα μάτια, ωραία χαρακτηριστικά προσώπου. Σώμα χωρίς περιττά κιλά, φυσικό στήθος και περιφέρεια με αξιοπρόσεκτες καμπύλες. Την ξαναεπισκέυτηκα μετά από πολύ καιρό στον νέο χώρο εργασίας της.

Το δωμάτιο ευρύχωρο, με σωστή θερμοκρασία, ντουζιέρα, σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες, εν ολίγοις με όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ ενός σωστού δωματίου. Δεν άργησε να κάνει την εμφάνιση της. Πολύ τρυφερή και χαδιάρα ξεκινήσαμε τα πρώτα προκαταρκτικά με χάδια, φιλάκια, αγκαλιές για να ανεβάσουμε σιγά σιγά ρυθμούς. Με φιλούσε σε όλο μου το σώμα, το λαιμό, τα αυτιά μου, τους μηρούς μου. Το στοματικό της που ακολούθησε δεν μου άφησε κανένα παράπονο, μιας και ήταν πολύ ποιοτικό με ποικιλία, βαθύ κατά διαστήματα και καραμέλωμα στα @@κια.
Η ανταπόκριση της και στις δικές μου φιλοφρονήσεις σε υψηλά επίπεδα, με αναστεναγμούς, βογγητά, και χάδια. Ξεκίνημα στο sex ιεραποστολικά με σφιχτές αγκαλιές και χάδια για να συνεχίσουμε και να τελειώσουμε με την Ξένια στα τέσσερα, μα στάση που είναι ιδανική με την περιφέρεια που διαθέτει. Κουβεντούλα, αστεία και φιλάκι πριν την αποχώρηση.

Μια νεαρή αλλά έμπειρη κοπέλα, που ξέρει τι πρέπει να κάνει για να ικανοποιήσει τον παρτενέρ της. Έχοντας συνευρεθεί μαζί της πέντε συνολικά φορές σε βάθος χρόνου μπορώ να πω ότι είναι μια πολύ καλή επιλογή, αφού συνδυάζει ποιότητα υπηρεσιών και εμφάνιση. Εγώ τουλάχιστον αυτό έχω αποκομίσει.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ξένια, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ξένια
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού