Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 200 10
Sex Studio 296199
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Σίντυ την είχα πρωτοσυναντήσει εδώ και κάμποσα χρόνια, όταν ακόμα εργαζόταν στο R.I.P. (?) Πειραιώς 121 σαν Ελπίδα και Εβίτα. Έκτοτε είχα χάσει τα ίχνη της για αρκετό καιρό για να την ξαναπετύχω εδώ και κάποιους μήνες στο εν λόγω ίδρυμα.
Είναι μια νεαρή κοπέλα με ίσια ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου. Ωραίο αρμονικό σώμα, με καλοσχηματισμένη περιφέρεια. Το όπλο της είναι σίγουρα το πλούσιο φυσικό στήθος της, μαγνήτης για τα ανδρικά βλέμματα. Πολύ καλές οι αναμνήσεις μου από την προ ετών συνάντηση μας, έτσι δεν δίστασα για μια επαναληπτική.

Γελαστή έκανε την εμφάνιση της στο super lux δωμάτιο του υπογείου. Ξάπλωσε δίπλα μου μιλήσαμε λίγο για να ξεκινήσουν τα πρώτα προκαταρκτικά, τα οποία ήταν ποιοτικά και σε ικανοποιητικό χρονικό διάστημα. Το στοματικό της αρκετά καλό, με καραμέλωμα στα @@κια, εναλλαγές ρυθμού, βαθύ κατά διαστήματα. Η ανταπόκριση της στην δική μου περιποίηση άκρως αληθοφανής, με διακριτικούς αναστεναγμούς και βογγητά, χάδια και φιλιά. Sex σε αρκετές στάσεις με σωστά στησίματα, ικανοποιητική συμμέτοχη μέχρι το τέλος. Λίγη κουβέντα στην συνέχεια, μιας και η ώρα ήταν ήδη περασμένη και ένας ακόμα συναγωνιστής την περίμενε πριν την λήξη της βάρδιας της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σίντυ, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σίντυ
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, fouxter, Kaloeros

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2015
Mε ποια θα την συγκρίνει από τις γνωστες;
Ρωτάω μια και έχω εμπιστοσύνη στην κρίση σου
31 Ιανουαρίου, 2015
Αποφευγω τις συγκρισεις ?
Σε τι αν την συγκρινω αλώστε ?
υπηρεσιακα ή εμφανησιακα ?

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2