Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...ρούφαγα αργά το ζεστό υγρό μεθυλοξανθινών και κοίταζα έξω απο τη τζαμαρία , προβάλλοντας πάνω στα περιφερόμενα σαρκία που έβλεπα , τις παράξενες ιατρικές σκέψεις μου...
...σουλατσάρισα αμήχανα σε κανά δυό τσαρδιά και μπήκα τυχαία στο εν λόγω ,και ο παράξενος εγκέφαλός μου εμφορούμενος απο δυσμορφικά ηδονιστικά κίνητρα διάλεφε την εύα...
μια λιγνή μελαγχροινή κοπέλα με μέτριο πρόσωπο , σαν τις άπειρες που βλέπεις στον κόσμο και δεν τους δίνεις σημασία...
...μάλλον εξέλαβε κάπως πιο κυριολεκτικά την τυπική ευγένειά μου και έτσι απολάμβανε παθητικά τις περιποιήσεις μου...
...τα χαμόγελα έγιναν χάδια , τα χάδια μασαζιακές ανατρίψεις και στη συνέχεια πρωκτικές δακτυλοσκοπήσεις και αιδοιλειχία...
...ήμασταν πάρα πολλή ώρα στο δωμάτιο , και τα χτυπήματα της πόρτας επέσπευσαν την διαδικασία με την ιεραποστολική κολποπεοπαράτριψη να λύνει με υγρά το σπασμό...
...μα τον διάολο παρότι ήταν μια πολύ όμορφη συνεύρεση , ένιωσα πάρα πολύ όμορφα φεύγοντας και ξέροντας ότι τα πορνικά πλαίσια που συνέβη αυτή η επαφή εξασφαλίζουν ότι δεν θα την ξαναδώ , ούτε που ξέρει τ'όνομά μου , το κινητό μου , ούτε το σπίτι μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Εύα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού