Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χτυπησα το κουδουνι και μετα απο λιγο η τσατσα μου ανοιξε την πορτα.Καθισα στον καναπε του ευρυχωρου και ομορφου σαλονιου.Στην τηλεοραση επαιζε οπως παντα μια τσοντα.Η τσατσα μου παρουσιασε την Αντζελα που ειχα ξαναδει σε παλαιοτερη μου τσαρκα και μου ειχε κεντρισει το ενδιαφερον λογω του στηθους της.Προκειται για μια κοντη νεαρη Ελληνιδα με μακρυ φουντοτο σγουρο καστανοκοκκινο μαλλι , μετριο γλυκο σε ομορφια προσωπο που εχει μια ελια , ωραιο μεγαλο περιπου 3αρι πεσμενο φυσικο στηθοςΓλώσσα και σωμα με πιασηματακια.Η τσατσα ανακοινωσε απλο στα 20ευρω , 30 σταση 69 , 40 ελευθερο στοματικο και 50 φουλ.Πληρωσα για απλο και περασα στο ωραιο δωματιο.Εβγαλα τα ρουχα μου και ξαπλωσα στο κρεβατι , το κλιματιστικο δουλευε στο φουλ.Το δωματιο εχει και ντουζιερα.Γενικα μου αρεσει αυτο το στουντελο λογω των κυριλε δωματιων που εχει.

Μετα απο λιγο ηρθε η αμιλητη Αντζελα.Πηγα να της μιλησω για να σπασω τον παγο αλλα αυτη ηταν λιγομιλητη.Φαινονταν σαν να την απασχολει κατι , ισως να ηταν κουρασμενη.Αυτη εβγαλε τον στηθοδεσμο της και αρχισε αμεσως να με γλυφει στον λαιμο και στα βυζακια μου.Με εγλειφε και ταυτοχρονα εβγαλε το στρινγακι της , ηταν με κουμπια.Μου εκανε λιγη ωρα προκαταρκτικα.Μετα ηθελε αμεσως να μου περασει προφυλακτικο αλλα εγω την σταματησα και αρχισε να γλυφω τα ωραια βυζια της! Για αυτα αλλωστε περασα στο δωματιο.Υστερα μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Ρουφουσε περιπου το μισο καυλι μου και τον επαιζε πολυ με το χερι της.Εκανε και μια αξιοπρεπη προσπαθεια να παρει πιο βαθια το καυλι μου στο στοματακι της.Γλυψιμο αρχιδιων δεν ζητησα αλλα δεν νομιζω να κανει.Η πιπα της ηταν μετριας διαρκειας.

Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα.Εχει σχετικα μεγαλο μουνι και ηταν ελαφρως αξυριστο.Ανεβηκα απο πανω της και εβαλα το καυλι μου αναμεσα στα βυζια της.Καναμε λιγο ισπανικο.Υστερα μπηκα μεσα της στην ιεραποστολικο σταση και αρχισα να την γαμαω σε αργους ρυθμους αρχικα.Εχει παντως στενο μουνακι.Αυτη δεν συμμετειχε καθολου και απλως με χαιδευε στο στηθος μου.Της ζητησα στο τελος να την χυσω στα βυζια αλλα αυτη αρνηθηκε κατηγορηματικα!Λύπη Βγηκα απο μεσα της και σηκωσα το ποδι της στον ωμο μου.Της τον ξαναεχωσα και επειδη ειχα βαρεθει την απαθεια της ανεβασα ρυθμους και αρχισα να την γαμαω πιο δυνατα.Αυτη αμεσως αρχισε να βγαζει βογγητα και επαιζε με το μουνακι της.Την καρφωνα και χουφτωνα τις βυζαρες της.Αυτη συνεχιζε τα επιφωνηματα και μου πεταξε ενα ''Σκισε με!''Γλώσσα Εγω ομως ειχα αντοχες και δεν εχυνα.Αυτη μου προτεινε να παμε σε πισωκολητο.Της ειπα να ανεβει απο πανω.Ηθελα να βλεπω τις βυζερες τις.Αυτη ομως μου πεταξε ενα οχι και δεν ηθελε.Ακου εκει οχι!Γαμήσου Οχι στον Tommy!!!Ναι! Στηθηκε απο μονη της στα τεσσερα.Μπηκα μεσα της και αρχισα να την γαμαω σε ακομα πιο γρηγορους ρυμθμους.Αυτη ειχε καλη τοποθετηση του σωματος αλλα ειχε κατεβασει χαμηλα μπροστα το κεφαλι της.Κοιταζομασταν απο τον καθρεπτη και την γαμουσα δυνατα.Εγω χουφτωνα τα βυζια της και αυτη συνεχιζε τα βογγητα! Της εριξα και μερικα χαλαρα χαστουκακια στον κωλο! Την ξεμουνιαζα κανονικοτατα!Κατσικογάμης Μετα απο μερικα λεπτα ηρθε το τελος στο μουνακι της.Ενω εχυνα ακομα αυτη ηθελε να τραβηχτει αλλα εγω την κρατησα και της ειπα να περιμενει.Η κοπελα ντυθηκε , μου ειπε ενα γεια και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Αντζελα ειναι μια κοπελα μετριας εμφανισης.Το δυνατο σημειο στην εμφανιση της ειναι το μεγαλο φυσικο της στηθος.Αυτος ηταν και ο λογος που με εκανε να περασω μαζι της.Στα αρνητικα ειναι οτι κανει μικρης διακρειας προκαταρκτικα και δεν συμμετεχει κατα τη διαρκεια του σεξ.Βαριεται που ζει!Ναι! Κοιμαται ορθια!Ναι! Για αυτο την γαμησα δυνατα για να την ταρακουνησω και να τη ξυπνησω! Με εμενα θα το δουλευει το 20ρικο! Επισης αρνηθηκε την σταση cowgirl! Δεν μου ειπε ξεκαθαρα να τελειωνω αλλα μου ειπε να γυρισουμε σε πισωκολητο προφανως για να τελειωνω μια ωρα νωριτερα.Η ευγενικη τσατσα παντως δεν ενοχλησε.Αρνηθηκε τελειωτικο στο στηθος , χωρις βεβαια να ηταν υποχρεωμενη απο τη στιγμη που δεν ανακοινωθηκε.Απλως το λεω γιατι χωρις εξτρα υπηρεσιες δεν θα εχει πελατεια.Ισπανικο καναμε για λιγο , αλλα και αυτο γιατι το επιδιωξα εγω.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και σε δαχτυλο στο μουνακι.Γενικα παντως ειναι μια ψυχρη ιεροδουλη.Μου φανηκε σαν να την απασχολει κατι.Δεν σας την συστηνωΚουλ αν σας ενδιαφερει η αποψη μου.Το πρωτο γαμησι επι κυβερνησης ΣΥΡΙΖΑ ηταν αποτυχημενο!Ναι! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2015
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2015
Μόνο η Εύα αξίζει από εκεί μέσα οι άλλες δύο είναι πεταμένα λεφτα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1