Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 169 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 488792
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξαφνική πρωινή επιθυμία για ένα γρήγορο "ξεφόρτωμα" σε κάποιο στουντιάκι και έπειτα απο σύντομη έρευνα, ξεκίνησα με στόχο την Σύλβια στο Λ.Α 318, μιάς και οι φώτο της ήταν αυτό που ψάχνω συνήθως (και φυσικά οι καλές κριτικές).
Το πρόβλημα φτάνοντας στο κατάστημα κατά τις δώδεκα το πρωί, είναι ότι δεν υπάρχει χώρος να παρκάρεις κάπου διακριτικά (λόγω της λεωφόρου και των διαφόρων καταστημάτων επί αυτής) και ο μόνος διαθέσιμος χώρος, είναι στην φάτσα του καταστήματος επί της λεοφώρου και φυσικά μέχρι να παρκάρεις-να κατέβεις-να κλειδώσεις-να μπείς στο κατάστημα και τα ίδια στο βγές, σε έχουν πάρει μάτι 50-100 άτομα για πλάκα !!!!!!
Οπότε οι εντελώς παράνομοι ρισκάρουν πολλά......
Τώρα μπαίνοντας, μια ευγενεστάτη κυριούλα στην υποδοχή,ενημέρωση κοριτσιών και προγραμμάτων,σαλονάρισμα απο την πρώτη κοπέλα της βάρδιας (δεν θυμάμαι όνομα, τεράστια βυζιά αλλά σώμα όχι του γούστου μου) και καπάκι η Σύλβια που ήταν ακριβώς ότι είδα στις φώτο, οπότε και πέρασα με 50άρικο και απλό πρόγραμμα.
Το δωμάτιο αρκετά ικανοποιητικό, με ντουζιέρα, σφρασγισμένη πετσετούλα,TV και κλιματισμό με φούλ ζεστούλα, οπότε ντουζάκι γρήγορο και άραγμα στο κρεβάτι και χάζεμα την τσοντούλα στην TV.
Άφιξη της Σύλβιας χωρίς καθυστέρηση και αφού στάθηκε δίπλα μου και έβγαλε τα μισά εσώρουχα που φορούσε,τότε κατάλαβα ότι η γυναίκα έχει Κορμάρα με "Κ" κεφαλαίο !!!!
Η γκόμενα είναι πάνω απο 30 ετών (30 λέει η ίδια), ύψος το λιγότερο 1.74, πρόσωπο αρκετά καλό, σώμα τέζα σφιχτό και αδύνατο όσο πρέπει και βυζί φυσικό 2.5άρι.
Ξεκίνημα με φιλιά και χάδια σε όλο το σώμα, βυζιά για γλύψιμο στο στόμα και ταχυδαχτυλουργικές κινήσεις των δαχτύλων της σε μπάλες και πούτσο.
Αφού ρούφηξε για τα καλά τις μπάλες, πέρασμα λαστίχου και ξεκίνημα πίπας, με πλάγιο στήσιμο της κωλάρας της σχεδόν διπλά στο προσωπό μου (σχεδόν 69) και εξερεύνησης της μουνάρας της απο τα δάχτυλα μου...
Επειδή έφτασα κόντα στα όρια μου αρκετά γρήγορα, σταμάτημα της πίπας και καβάλημα της Σύλβιας απο πάνω, που αφού της εξήγησα την παρολίγον "ζημιά", μου είπε "χαλάρωσε,απόλαυσε, δεν βιαζόμαστε καθόλου" και έτσι και έγινε.Αργό και βασανιστικό γαμησάκι, με την Σύλβια στο πηδάλιο να ξέρει ακριβώς τι πρέπει να κάνει...
Γύρισμα μετά απο μερικά λεπτά σε reverse cowgirl και με το σώμα της πότε κάθετο πάνω μου (με τα βυζιά της στα χέρια μου) και πότε ριγμένο στα πόδια μου (με θέα την κωλάρα της διάπλατα στημένη και ανοιχτή)...πάτημα τέρμα γκάζι και τελείωμα με το μουνί της να προσπαθεί βιδωμένο πάνω μου, να μου στραγγίξει και την τελευταία σταγόνα.
Ολιγόλεπτη παραμονή στο δωμάτιο με χαζοκουβεντούλα, φιλάκι και αποχώρηση.
Για αυτά που ψάχνω και θέλω απο μια κοπέλα, σίγουρα η Σύλβια τα πληρούσε και με το παραπάνω και σίγουρα θα την ξανασυναντήσω άμεσα με μεγαλύτερο πρόγραμμα για να την απολαύσω παραπάνω !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
156
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού