Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142860
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου κατάθεση για το 2015 πριν μερικές μέρες, πέρασα από το συγκεκριμένο στούντιο και επειδή δεν είχα χρόνο για βόλτα ήθελα να δω τη μιλφ Σύλβια για την οποία είχα διαβάσει και αν με ενέπνεε να έκανα στοχευμένη κατάθεση. Αντί αυτής όμως, εμφανίστηκε μια νεαρή λίγο στρουμπουλή με το ασυνήθιστο όνομα Άμτα (?). Μαύρο μαλλί αρκετά μακρύ και ελαφρώς μπουκλωτό, με μερικά παραπανίσια κιλά τα οποία όμως είναι αρκετά ομοιόμορφα κατανεμημένα και επειδή δεν είναι κοντή (πρέπει να είναι κάπου στο 1,67) δεν την χαλάνε και τόσο. Βυζί, όπως διαπίστωσα αργότερα, όχι πολύ μεγάλο αλλά σφιχτό φυσικό και κώλος με ωραία αίσθηση στα τέσσερα. Ήταν αρκετά ευδιάθετη στο σαλόνι, με παρακαλούσε να μπω μέσα γιατί μου έλεγε ότι ήταν η πρώτη της μέρα στη δουλειά (πρώτη της μετά από 3 χρόνια όπως μου είπε αργότερα), επειδή ήταν και νωρίς στη βάρδια παίζει να ήμουν και ο πρώτος πελάτης της ημέρας. Λόγω και της περιορισμένης ώρας που είχα στη διάθεσή μου, παρότι συνήθως δε με τραβάνε τέτοιες κοπέλες, αποφάσισα να κάνω το κασκαντεριλίκι. 30 € απλό, 40 γυμνό τσιμπούκι ή γλείψιμο, 50 το 69, και αν θυμάμαι καλά 80 ντουζ μαζί της και 100 τζακούζι.
Στο δωμάτιο υπήρχαν πετσέτες σφραγισμένες μέσα σε ναύλον συσκευασία οπότε έκανα και το ντουζάκι μου και πριν προλάβω να βγω ήρθε και αυτή. Άνοιξε την τηλεόραση που έπαιζε τσόντα και άρχισε να μου λέει κάτι του στυλ "αα, βλέπεις τι την κάνουν αυτή; θέλω και εγώ το ίδιο" και άλλα τέτοια. Γενικά ήταν λιγάκι τρελοκομείο όπως είπε και μόνη της και σε όλη τη διάρκεια έλεγε διάφορα χαζά και αστειάκια, περισσότερο γελούσα παρά γαμούσα μπορώ να πω, αλλά μου έφτιαξε τη διάθεση και πέρασα ευχάριστα. Πολύ χαλαρή με το χρόνο, συνολικά πρέπει να ήμασταν στο δωμάτιο περίπου 20 λεπτά. Αρκετό χαμούρεμα και τρίψιμο στην αρχή (το οποίο διακοπτόταν συχνά λόγω γέλιου), και ενώ αρχικά είχα σκοπό το γυμνό τσιμπούκι (είχα πληρώσει 40 €) η όλη παιχνιδιάρικη διάθεση με έκανε να αλλάξω γνώμη και σκέφτηκα να τη γλείψω για να δω αν θα λυθεί ακόμη περισσότερο. Δυστυχώς είχε σχεδόν μηδενική αντίδραση οπότε αυτή η έμπνευσή μου αποδείχθηκε μάλλον ατυχής, συνεπώς το σταμάτησα γρήγορα και πήγαμε στο τσιμπούκι, αρχικά ξαπλωμένος και μετά όρθιος. Έτσι και έτσι μπορώ να πω, με χαρακτηριστικό ότι κάθε φορά που το έβγαζε από το στόμα ρουφούσε το πουτσοκέφαλο τόσο δυνατά που η άκρη της καπότας της έμενε στο στόμα και την άφηνε να επανέλθει λόγω ελαστικότητας στη θέση της. Αλλάξαμε 3 στάσεις, πρώτα ιεραποστολικά όπου όμως δε με βόλευε και πολύ, μετά την έβαλα από πάνω το οποίο δεν το πολυκατέχει και τέλος doggie στη άκρη του κρεβατιού. Το κρεβάτι είναι κοντά στον τοίχο οπότε μπρος έβρισκα στην κωλάρα της και πίσω στον τοίχο Γλώσσα, ήταν λίγο αστεία φάση η οποία όμως ταίριαζε με την όλη ατμόσφαιρα οπότε έσμπρωξα κάμποσο έτσι και τελείωσα. Στην αρχή μου είχε πει ότι απογοητεύεται όταν τελειώνουν γρήγορα οι άντρες μαζί της, στο τέλος μου λέει "με πούλησες, ήθελα να κρατήσεις λίγο ακόμη", οπότε τι να πω, ελπίζω να πήγε μετά κανένας άλλος και να το γάμησε παραπάνω το κορίτσι να μην έμεινε παραπονεμένο Γλώσσα
Συνολικά μπορώ να πω ότι εμφανισιακά δε σε τραβάει τόσο με την πρώτη ματιά και τεχνικά έχει πολύ περιθώριο για βελτίωση αλλά είναι χαβαλετζού και τρελοκομείο μέσα, εγώ προσωπικά πέρασα ευχάριστα και μου έφτιαξε τη διάθεση. Όποιος έχει όρεξη για τέτοιες καταστάσεις ενδεχομένως να περάσει καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2015
Όνομα κοπέλας
Άμτα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2015
Εκ των υστέρων μου μπήκε η ιδέα μήπως τυχόν η συγκεκριμένη ήταν η γνωστή Μέρτσυ. Τη Μέρτσυ την έχω δει όλο κι όλο μία φορά στο σαλόνι (δεν την έχω γαμήσει) οπότε δεν την θυμάμαι πολύ καλά, αλλά η συγκεκριμένη και από εμφάνιση (με μερικά παραπάνω κιλά) και από συμπεριφορά της φέρνει αρκετά. Αν τη δει κάποιος που είναι καλύτερος γνώστης ας μας διαφωτίσει.
25 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πωπω κασκαντεριλίκι!
26 Ιανουαρίου, 2015
Μπορει και να ειναι η τρελομερτσυ, αμα μεσα σε ολες της μλκ που σε ειπε σε πεταξε και το δικο μου ειναι αυτο το στουντιο, σιγουρα ειναι αυτη Μεγάλο χαμόγελο
JS
jamaican style
27 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπα, αυτό δε μου το είπε
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4