Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 163 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...όταν συνήλθα λίγο απο την ζάλη της δουλείας, έσυρα το κρέας μου στο περιθώριο για ν'αναπνεύσω λίγη παρακμή.
...έκατσα στο ελμπάσα για να ρεμβάσω... , ένας ζόρικος πάκης μου έδειξε τα δόντια του και η σερβιτόρα το ντεκολτέ της...
...χώθηκα σ'αυτό το τσαρδί και αντίκρυσα δύο ψηλά ώριμα με κοντό μαλλί αμφότερα, που για μια στιγμή μου δημιούργησαν παράξενες παρτουζιακές τάσεις , αλλά διάλεξα τυχαία την σύλβια.
...ήταν μια ήρεμη αισθησιακή παράτριψη εξαντλώντας τα περιορισμένα περιθώρια που μου άφηνε το ταλαιπωρημένο κρεάς μου...
μαστολειχία , θωπεία του εξαίσιου σώματός της , εκατέρωθεν λειχίες , στάση 69 , μετά αιδοιολειχία στην οποία απέσπασα κάποιους ιχθυικούς σπασμούς της...
...μένω στην αιδοιλειχία στην οποία όπως λέει και ο Πρύτανης είναι ένα ανάθεμα στο θεό Χρόνο , σα να τον καταριέσαι , να θέλεις να σταματήσει και να γυρίσεις πίσω εκεί που άρχισαν όλα και εί δυνατόν να μην είχες γεννηθεί...
...όμως η πραγματικότητα είναι αμείλικτη , ο χρόνος δεν σταματάει να τρέχει και έτσι το επόμενο γεγονός ήταν η ιεραποστολική παράτριψη του εντερίου μου στο βωμό του αιδοίου της όπου απέδωσα τις δέουσες τιμές και σηκώθηκα να φύγω σαν κλέφτης...
...παρήγγηλα 2 φαλάφελ , έχοντας στα χέρια και το πρόσωπό μου το άρωμά της
και μου ρθε στο μυαλό το ξιπασμένο ξαδερφάκι μου που ενω ειναι ακόμα φοιτητής μου κόμπαζε για τα κατορθώματά του ως προς την ηλίθια κοινωνία τους , έριξα μια ροχάλα
και μπήκα στο αμάξι ήρεμος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2015
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2015
Αναμεσα στο τοκετο και την εξοδιο ακολουθια μεσολαβει - συνηθως - σημαντικο χρονικο διαστημα. Ζωη λεγεται. Και σεις ζειτε!
25 Ιανουαρίου, 2015
να είσαι καλά ευγενικέ φίλε blizard!
ξέχασα ν'αναφέρω ότι περνώντας απο την Σωκράτους αντίκρυσα
ένα πτώμα να κείτεται φαρδύ -πλατύ , δεν έδωσα σημασία
και προσπέρασα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2