Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Και εκει που προσπαθω ο ερμος να αναπαυθω στο σπιτι μου νωρις το απογευμα και να ξεκουράσω το κορμί μου χτυπα το τηλ και με αναστατωνει ο θειος chris1971!!!Γερο-μύστης
"τρεχα στο Διδυμου 16 νεα αφιξη νταρτνανα ομορφη με βυζαρες"!!!
σηκωνωμαι-βρακώνομαι , καβαλαω τετρατροχο και σε 20 λεπτα βρισκομαι στην ρομαντικη Αχαρνων αναμεσα σε αραπαδες και ασιατες που πουλανε λαθραια τσιγαρα, πρεζα, και αλλες δημολρατικες πολυφυλετικες δυναμεις.
Η ψευδη ρωσιδα τσατσα που δεν λεει το "ρο" μου προλογισε την Ειρηνη και την Βαλερια. Η Ειρηνη γνωστη παλια καραβανα.
Η Βαλερια λοιπον.
Ψιλη νταρτνανα γυναικαρα πρεπει να ειναι 1,75-1,80 χωρις τακουνια. Ισιο μαλλι ξανθο μακρυ πιασμενο αλαγοουρα.
ΠΟλυ ωραια αδυνατα ισια ποδια, καλος κωλος, ο κλασσικος σλαβικος κωλος μικρος σχετικα.
Ωραιο προσωπο και ομορφα ανοιχτα ματια, εχει λιγο "προγουλι"στον λαιμο αλλα αυτο δεν χαλα την γενικοτερη εικονα.
Επισης εχει και λιγο κοιλιτσα , πολυ λιγο που ουτε αυτη χαλα την εικονα.
Αυτο που βγαζει ματι ειναι το στηθος της, φυσικο στητο βουμερο 3-4 περισσοτερο προς το 4
Μιλα πολυ καλα ελληνικα , ηλικια περιπου 35 την εκανα.
Στο δωματιο ειναι σχετικα επικοινωνιακη και ευχαρης αλλα φανερα αμηχανη πραγμα που μαρτυραει οτι ειναι μαλλον νεα στο κουρπετι.
Ειναι ευχαριστη χαμογελαστη και το στηθος της φοβερο, στητο με ωραια ρωγα και αρκετα σκληρο. Βυζαρες!!Γλώσσα
στο κρεβατι οταν ξαπλωνει γεμιζει τον χωρο. Αλλο πραγμα ρε παιδι μου οι ψιλες γυναικες!
Στοματικο ανευ παρα πολυ καλο και εξτρα περιποιηση και ρουφηγμα γεννητικων αδενων.
Στο σεξ καλη συμετοχη με εναλλαγες στασεων επισης.4Πιστευω πως μολις ρολαρει στη δουλεια και "παρει το κολάι" μετα θα παρει και τα σωβρακα σε ολες τις κοπελες της οδου Διδυμου.Κουλ
Αυτα....Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.469
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2015
Πάλιν δὲν θὰ ἡμπορῶμεν νὰ οὐρήσωμεν...
B
bakalhs
26 Ιανουαρίου, 2015
Με εβαλες σε σκέψεις μετα από αυτή την εύστοχη ωραία κριτική θα τη επισκεφτω.Επιτελους έφεραν και μια νέα παρουσια
27 Ιανουαρίου, 2015
μ εβαλες σε πειρασμο.θα παω να τσεκαρω!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3