Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83404
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεύτερη επισκεψη σε 2 μερες στο συγκεκριμμενο μαγαζί εχωντας σαν στοχο τηνπαολα που ειχα δει την προηγούμενη μερα.. πλεον ειμαι γνωστος και δεν χρειαζονται συνθηματικα για να μπω!! οταν μπηκα στο μαγαζι πετυχα την αλεξια (δεν ηταν την προηγουμενη μερα) να παραγγελνει πιτσες απο λαρτιτζιανο και να τονιζει στο τηλεφωνο οτι δεν θελει σουτζουκι... στη συνεχεια εγινε μια ανακατοσουρα στο μαγαζι γιατι εψαχναν να βρουν τα κουπονια για να εχουν εκπτωση στην παραγγελια τους... τελικα το προβλημα λυθηκε!! η αλεξια ειναι ελληνιδα με γλυκια φατσουλα και γυαλακια και ωραιο κορμακι... εγω ομως πιστος στον σκοπο ζητησα απο τη γιαννα την παολα την οποια και ειχα βαλει στο ματι απο την προηγουμενη... ηταν διαθεσιμη και με εβαλε στο δωματιο με το ντουζ!! αφου εκανα ντουζακι περιμενα το πιτσιρικακι να ερθει... οταν ειρθε της ειπα να μου κανει μασαζ, ετσι και εκανε ... το μασαζ της δεν λεει και τιποτα απλα σου δινει χρονο να καβλαντισεις και να πεις δυο μαλακιες...αφου μου κανε μασαζ για κανα εικοσαλεπτο γυρναω και ξεκιναει ενα συμπαθητικο-καβλωτικο γλυψιματακι ... στην πιπα της προσπαθει για deep αλλα πνιγεται...αφου ειχα γινει τουρμπο φοραω τον προφυλακτηρα και την στηνω στα 4...ενα νεανικο ραζαλι κωλαρακι εχει στηθει και περιμενει!!! η εισχωρηση εγινε μονο απο μουνι αφου μου ειχε ξεκαθαρισει οτι δεν κανει κωλο (τωρα αληθεια-ψεματα , ο θεος και η ψυχη της) ... κανα δεκαλεπτο γαμησακι με τον δικο μου τον γνωριμο ρυθμο για αρχη 1εισχωρηση/2sec ... κραυγουλες αληθοφανεις εως οτου εφτασε το τελος και ανεβασα ταχυτητα 4 εισχωρησεις/1 sec ... οχταπλασια την ταχυτητα μου δηλαδηΚουλΚουλΚουλ το τελος δεν αργησε να ερθει και μας βρηκε και τους δυο αγκαλιασμενους πανω στα πορνοσεντονα της κας Γιαννας... μπαινοντας να κανω μπανιο για να αποχωρησω βλεπωτο καβλι μου μελατο... και μου περναει μια ιδεα καταπληκτικη... παω στην πορτα και φωναζω την κα γιαννα (οχι δεν ειναι αυτο που νομιζετε... δεν θελω να πηδηξω τη γιαννα..ΧαμόγελοΧαμόγελο) και της λεω αμα εφαγε η αλεξια να ερθει γιατι θελω και δευτερο γυρο... αφου σκεφτηκε για 3 sec και μου ζητησε συγνωμη μου λεει οτι θα μπει με πελατη που περιμενει ΛύπηΛύπη ... μαλλον θα ξαναεπισκεφτω δευτερα με κυβερνηση Συριζα να δοκιμασω αλεξια... εις το επανιδειν λοιπον!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2015
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Πάολα
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2015
πως μπορουμε να μπουμε και εμεις αφου χρειαζεται συνθημα μπορουμε να το μαθουμε
24 Ιανουαρίου, 2015
εχεις pm!πως θα γευτουμε κ μεις το φρουτο???
09 Φεβρουαρίου, 2015
ποιο είναι το συνθηματικό φίλε?
05 Απριλίου, 2015
συναδελφοι μπορω να εχω το τηλεφωνο ή το συνθηματικο;
08 Μαΐου, 2015
ΑΝ κάποιος συναγωνιστής προσφέρεται να βοηθησει, ας στείλει είτε εδώ είτε με pm το τηλέφωνο και το συνθηματικό για το εν λόγω ίδρυμα, για να το τιμήσουμε και εμείς.
20 Μαΐου, 2015
μπορει καποιος να μου στειλει το συνθηματικο η το τηλεφωνο με pm? ευχαριστω
03 Ιουνίου, 2015
καλησπερα, μπορω να εχω καποια πληροφορια για το πως θα παω? εχω παει 3 φορες και εχω φαει ακυρο Λύπη
03 Ιουνίου, 2015
Εχουμε το τηλεφωνο?
26 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε παιδες δωστε πληροφοριες Pm Χμμμ;
03 Ιουλίου, 2015
Πώς μπορούμε να μπούμε στο κατάστημα παιδιά? Πήγα και έφαγα άκυρο. ..
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10