Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83422
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτη φορά στο συγκεκριμμενο μαγαζι με φιλο μημελος του bou... αφου μιλησα με συναγωνιστη για το τροπο εισοδου μας, μου δωσε τα συνθηματικα και ετσι μπηκα...για το χωρο δεν χρειαζεαι να γραψω πολλα αφου εχουν χιλιοειπωθει... ισα ισα αυτη η ζεστασια που υπηρχε και το φιλικο κλιμα σε εμπνεει να ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης...!! αφου γνωριστηκαμε με την κυρια γιαννα και χαρηκαμε και οι δυο για την γνωριμια μου εδειξε τα τεμαχια... πρωτη η παολα πιτσιρικακι σερβακι ομορφο με ωραιο κορμακι το οποιο εβαλε στο ματι ο φιλος μου, δευτερη η ελενη η οποια θα εμπαινε δωματιο και τριτη η λιντα προμιλφ κατασταση η οποια κατα τα φαινομενα θα ηταν αυτη που θα μου προσεφερε την χαλαρωση ΓλώσσαΓλώσσα μπαινοντας στο δωματιο λεω στην γιαννα νατης πει να μου κανει μασαζ.... ετσι και εγινε για κανα εικοσιπενταλεπτο τουλαχιστον μου εκανε μασαζ... αρκετα καλυτερο απο οτι περιμενα... προς το τελος του μασαζ ξεκινησε αισθησικη χαλαρωση βαζωντας και την γλωσιτσα στο παιχνιδι... εγω ανασκελα πλεον απολαμβανω το γλυψιμο της λιντας ΈρωταςΈρωτας... εκει πανω στο γλυψιμο της λεω αμα δινει το κωλαντερο.. και μου γνεφει θετικα Ναι!Ναι! μη διακοπτωντας το καραμελωμα της ΚουλΚουλ ... της ζηταω καποτα και την στηνω στα 4 με αρκετο σαλιο και λιγη προσπαθεια γινεται εισχωρηση της πουτσας στη σουφρα ΈρωταςΈρωτας ξεκινωντας αργα χαλαρα ερωτικα γαμαω τη σουφρα της λιντας... τουλαχιστον για ενα δεκαλεπτο και με ρυθμο 1εισχωρηση/2sec ξεκωλιαζω τη λιντα... ξυλο στα κωλομερια με την λιντα να κοιτιεται στον καθρεπτη!!! το τελος ειρθε στο υπεροχο προσωπακι Ναι!Ναι! πιτσιλωντας ταυτοχρονα το δεξι ματι -δεξι ρουθουνι!! γενικα ηταν μια ευχαριστη συναντηση ... ο φιλος μου πηρε παολα και ερωτευτηκε το χαμογελο της...ΈρωταςΈρωτας ετσι μου ειπε... ετσι και εγω πηγα την επομενη για να ερωτευτω και εγω... ακολουθει κριτικη!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2015
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λίντα
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2015
πολυεργαλείο ηδονής η Λίντα Ναι!
24 Ιανουαρίου, 2015
τώρα που μπήκες , να δοκιμάσεις και την Αλεξία , το Παολάκι το αλβανάκι αν και μου αρέσουν τα
πιπίνια ποτέ δεν μου έκανε αίσθηση για να περάσω και ας είναι γλυκούλι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2