Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ευα ειναι ενα 20 χρονο Ρουμανακι με λεπτο σωματακι αβυζο και μυαλο λιγο χαζεμενο. Δεν ειναι ομορφο εχει ομως τη φρεσκαδα των 20 ετων και αμα της το παιξεις "καλος θειος" γουσταρει και φροντιζει να περασεις καλα. Την πηρα δυο μερες σερι που επιζητουσα φθηνη και πετυχημενη εκτονωση. Τη δευτερη φορα την εβαλα να μου κραταει το πουτσο στο νιπτηρα ενω κατουραγα και να με μαλακιζει απαλα και ρομαντικα μαλαζοντας μου και τα αρχιδια ενω αδειαζα την ουροδοχο κυστη μου. Της εκανα χαλια τα χερακια, η φαση χαρακτηριζεται υπερηδονικη. Ειναι τοσο χαζο, που την εβαλα εγω να πλυνει τα κατουρημενα χερακια της μετα με σαπουνι. Στα του εργου τωρα πιπα δε ξερει να κανει αλλα καθεται να γαμηθει οπως θελεις και δε κοιταει το ρολοι. Στο πισοκολλητο ειναι παρα πολυ καλη η αισθηση. Το κολαρακι που δινει δεν το πηρα αφενος γιατι η σουφριτσα της ειναι εντελως αδουλευτη και ενω μου αρεσει να απαξιωνω κοριτσακια δε μου αρεσει να τα ποναω. Ενας εραστης της στενης κολοτρυπας ομως αν εισαι πρεπει να σπευσεις πριν το ξεχαλινωσουν οι συναγωνιστες. Και τις δυο φορες την εχυσα στο προσωπακι που δεν της αρεσει καθολου και αν δε δημιουργησεις ατμοσφαιρα δε θα σε αφησει. All together 10euro well spent !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2015
οποτε το κοριτσι να μην το χαρακτηρισουμε ετσι,αλλα οτι ειναι ψυχαρα...ΧαμόγελοΝαι!
26 Ιανουαρίου, 2015
Αυτή η φάση στο νιπτήρα πολύ κάβλα ρε φίλε.
Εγώ την κάνω με τα αραπάκια στην Πατησίων.
Την έχω βγάλει έξω και τα βάζω να μου την
παίζουν μέχρι να πάμε να παρκάρουμε.
Ακολουθεί τσιμπουκάκι κάβλα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2