Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συναντηση με την Angelika κανονισθηκε ευκολα με δυο μυνηματα.Φτάνει,ανοίγω την πορτα και ξεπροβάλλει ένας Μούναρος με Μ κεφαλαίο...Γυναίκα που θα δεις στον δρόμο και θα μείνεις άναυδος!Οι φωτογραφίες σίγουρα την αδικούν,είναι πολύ πιο ομορφη.Το πρόσωπό της τυπικά ρώσικο με υπέροχα γαλαζοπράσινα μάτια και εντυπωσιακά σαρκώδη χείλη.Τυπικές συστάσεις, και μετά γδύνεται στα γρηγορα και χώνοται στο ντους όπου σε δύο τρία λεπτά βγαίνει.Επιδερμίδα σφιχτή και βελούδινη, τρελή σωματαρα και ένας κωλος όνειρο.Αμέσως πλακωνόμαστε στα γλωσσόφιλα.Στήθος καταπληκτικό,μουνάκι ευωδιαστό, πόδια ένα ποίημα,δεν χόρταινα να την γλείφω παντού.Συνεχεια με πήρε στο στόμα της γλείφοντας και ρουφώντας με τα απαλά,με τα σαρκώδη χείλη της.Το ηδονικό κοίταγμα στα μάτια με καύλωσε και της ζήτησα να περάσουμε προφυλακτικό,για να την πηδήξω,επειδή ήμουν έτοιμος να εκραγώ.Μ έβαλε καθώς την είχα στα τέσσερα να της πιάνω τα χέρια και να την σφυροκοπάω δυνατά και πιο δυνατά μέχρι που έχυσα μέσα της.Φιλάει πάρα πολύ καλά,ξέρει να καβλώσει τον άντρα, με αρκετά αληθοφανή βογγητά κατά την διάρκεια του σέξ.Μπανάκι και ξανά δίπλα μου.Για να ξαναπάρει μπρος ο μικρός μου ξαναπήρε πίπα.Μόλις πήρα τα πάνω μου ξαναμπήκαμε στο ψητό και αυτή τη φορά εγώ να είμαι από πάνω σε κάποιες στιγμές έπαιρνα εγώ τις πρωτοβουλίες και σε άλλες στιγμές έπαιρνε το πάνω χέρι και του έδινε να καταλάβει μεχρι να έρθει το τέλος για δεύτερη φορά.Μία καλή επιλογή για όσους ψάχνουν ένα νέο κορίτσι με όμορφα χαρακτηριστικά που της αρέσει να κάνει σεξ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 22, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
DB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2015
Εμένα γιατί μου φαίνεται γριούλα!! Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1