Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 216768
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη μου φορα σε μασατζιδικο.
Το σκηνικο εντελως διαφορετικο. Τα κοριτσια δεν κυκλοφορουν γυμνα αλλα με ελαφρια ενδυμασία. Ο χωρος καλος, το ασανσερ της πολυκατοικιας φρικτο.
Η Βικτωρια εχει ωραιο προσωπο, πολυ γελαστο και ζεστο, εκφραστικά μάτια, τσιμπουκλοχειλα, ωραιο δερμα, χρωμα εντελως σοκολατι, βυζια παρα κατι 2-αρια, κωλο εκπληκτικο και αρμονικες γαμπες.
Πηρα προγραμμα μονο με σεξ. Η Βικτωρια με συνοδεψε στο δωματιο και ετοιμασε το ντουζ. Οταν τελειωσα με το ντουζ, ηλθε και γδυθηκε και αυτη στο δωματιο και αρχισαμε στον καναπε εγω και γονατιστη αυτη.
Αρχισε με φιλια στο στηθος, περιποιηση των @@, πλαγιο κλαρινο και λιγη μαλακια. Της εκανα και λιγο ισπανικο και μετα αρχισε η ακαποτη πιπα, βαθεια και υγρη, πολυ υγρη. Θελει ομως αρκετη βελτιωση στη τεχνικη. Μετα την εστησα στο μασαζοκρεββατο για γλυφομουνι, αλλαξαμε αρκετες στασει: στο καναπε για cow girl & reverse cow girl, και στο μασαζοκρεββατο για πισωκολλητο και ιεραποστολικο. Γενικα περιφερομασταν απο το κρεββατι στον καναπε και τουμπαλιν χωρις να πιεζεται ο χρονος. Οταν την επερνα ιεραποστολικα μαλακιζε την κλειτοριδα της
Η συμμετοχη της με αναστεναγμους και παροτρυνσεις λιαν αληθοφανής. Τελειωσα πισωκολλητα, αξιζει η θεα του σοκολατι κωλου.
Μετα συγύρισε το δωματιο και εν συνεχεια πλύθηκε στο ντουζ ενω εγω την χαζεβα ξαπλωμενος στον καναπε. Οταν τελειωσε πηγε και μου εφερε φρεσκια πετσετα να πλυθω και εγω.
Οταν τελειωσα, της ζητησα νερο, που το εφερε προθυμοτατη.
Γενικο συμπερασμα: Συστηνεται τουλαχιστον για μια φορα
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού