Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ντανιέλα λοιπόν... Ψηλή, όμορφη, με σιλικονάτο βυζί και πολλά τατού, ένα μεγάλο με αετό στο στήθος της. Λίγο φαρδιά λεκάνη για τους λεπτολόγους. Στα 50 ευρώ το γυμνό τσιμπούκι.
Μπαίνει στο δωμάτιο, δεν γδύνεται τελείως και παίρνει θέση για την πίπα έτσι ώστε να μην μπροώ να πιάνω τιποτα. προκαταρτικά μηδέν...
Το βυζί αν και ωραίο σχήμα, δεν σε αφήνει ούτε να το δεις και έχει κάτι έντονες ουλές από το χειρουργείο. Πίπα μέτρια προς καλή αλλά με αρκετο χέρι στο ενδιάμεσο.
Της ζήτησα να έρθει από πάνω, αλλά για να μην βλέπω βυζιά γύρισε σε reverse cowgirl. Μέτρια και εδώ... Την ξάπλψσα λίγο ανασκελα, αλλά πάλι έκρυβε τα βυζιά της...
Γύρισμα στα 4 με λίγο άβολη θέση και όπως γύρισε λίγο το πρόσωπό της μου θύμισε μια γκόμενα γνωστή μου, οπότε χρησιμοποίησα την φαντασία μου για να χύσω...
Γενικά η κοπέλα ΔΕΝ... Θυμήθηκα την συνεύρεση, γιατί την είδα ντυμένη να πάει να πιάσει δουλειά προχθές και είπα να προφυλάξω καναν συναγωνιστή...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
417
Πόντοι:
581
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2015
Ρε συ τυπε το κομοδινο ειναι γνωστο χρονια τωρα,εγω απορω μαζι σου:που πας ξυπoλητος στ'αγκαθια? Χμμμ;
Τα εχουμε πει 10,000 φορες...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1