Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 15 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα σε ολα τα πορνοαλάνια του Ηρακλείου,που δυστυχώς πιο πολύ τον "κουδουνανε",παρα πηδάνε.
Δυστυχώς απο οτι αντιλαμβανομαι το Ηράκλειο περναει την βαθυτερη πορνική του κρίση ever.Τα περισσότερα μαγαζιά εχουν κλεισει και οτι εχει απομεινει ανοικτό ειναι επιεικώς για τον πούτσο.Αλλά να μην σας κουράζω αλλο με αυτα,μάλλον τα ξέρετε ήδη.
Στο ψητό λοιπόν,περασμα απο τον οίκο και η τσα2 μου συστήνει την Λίνα που μολις ειχε κατέβει απο πελάτη.Ωραίο milf,μεταξύ 35-40,ξανθιά,ψηλή,με ωραίο κώλο και βύζους,χωρίς όμως περιττά κιλά.Ρωσίδα κατα δήλωση της υπηρεσίας,όλα φαινόντουσαν πρίμα,ρωτάω προγραμματα,μου απαντανε τα κλασσικά στα 30 ευρώ,λέω δε γαμείς αφου εφτασες μεχρι εδώ?
Ακουμπαω το πορνοπαραβολο και ανεβαίνω στο δωμάτιο.Τον χωρο φανταζομαι τον ξέρετε οι περισσότεροι,για τους υπόλοιπους,πιστό αντίγραφο τσαρδιού μεταξουργείου σε τιμή στούντιο.
Ερχετε μετα απο λίγο η κοπέλα,βγαζει τα μαυρα της εσωρουχα απο την Καλλιθέα,με ρωταει τι κανεις κ τα τοιαύτα και γυριζει face to face.O χρόνος εχει περασει αμείλικτα απο πανω της,το προσωπο σπασμενο,τα βυζά εχουν παρει την κατιούσα,και με αυτην την βαρυτική έλξη καθετε στα γόνατα και μου ριχνει στο εργαλείο 2-3 βυζοσκάμπιλα.Αυτα ηταν τα προκαταρκτικά,με επιβραβευει λοιπον που τουρμπισα κατευθείαν,περναει σαν καλτσα το προφυλακτικό και αρχιζει την χειρομάλαξη μαζί με τον πεοθυλασμό.Μέτρια πραγματα,καναδυο βαθιές γουργούλες και μεχρι να της χουφτώσω και τα δυο βυζιά εχει σηκωθεί στα γόνατα και μου λεει να ανέβω πάνω σου?Σάμπως μπορουσα να κανω κι αλλιώς;Ανεβαινει λοιπόν στο "μελάτο" εργαλείο,κραταει και τα μουνοχειλα με τα δυο της δαχτυλα και αρχιζει το πανω κατω μετα απο καμμια δεκαριά φορές την αλλάζω γιατι φανηκε να κουραστηκε.Την γυρναω πισοκολλητό,πέρνει περιεργη καμπουριαστη σταση και δεν μπορω να μπώ καλα.Την καβαλαω doggystyle και ετσι δεν μπορει να αποφυγει την διείσδυση.Φευ όμως διοτι εχει τοση κρεμα και ανοιγμα το νιμου της που ειναι σαν αερογάμη η φάση.Την γυρναω ιεραποστολικό τα ιδια,την ξαναγυρναω σε πισοκολλητό και την βαζω να ξαπλωσει μπρούμυτα με τα πόδια κλειστά για βρω λίγη αντισταση.Ευτυχώς δεν αρνήθηκε και ετσι καταφερα και τελειωσα.Εκατερωθεν ευχαριστίες και τον μπούλο.Συνολικός χρόνος αγώνα λίγο πάνω απο το δεκάλεπτο.Μόνο θετικό οτι η ευγενική υπηρεσία με τα γυαλακια δεν ενόχλησε,γι αυτο και η καλη βαθμολογία.
Ps:Ο μόνος λόγος για να ξαναπερασω θα ήταν,να μπορουσα να πιτσιλήσω της υπηρεσιας τα γυαλακια Ματάκι
Η ημερομηνια ειναι ενδεικτική για να μην καρφωνόμαστε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίνα
kavliaris
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
276
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Doctor T

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού