Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 216491
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε την Τρίτη πολύ νωρίς το απόγευμα . Χτύπησα το κουδούνι , το οποίο τώρα είναι καινούργιο και βρίσκεται αυτόνομο στα δεξιά του πίνακα. Ανέβηκα στον 5ο , χτύπησα το κουδούνι και ενώ περίμενα κανονικά στην δεξιά πόρτα εν τέλη μου άνοιξαν απο την αριστερή όπως παλιά , η έκπληξη ακόμα μεγαλύτερη μιας και στην υποδοχή η κλασσική μαυρομάλλα σερίφησα που δούλευε παλιά και έχω πάνω απο ενάμιση χρόνο να την δώ. Κάθισα στον καναπέ και μου έστειλε να δώ τις κοπέλες. Η Λίλυ έλειπε με περίοδο , η Εύα με την υπέροχη κωλάρα ακόμα σε αυτό το μαγαζί κολλάω να την πάρω , έτσι μου έκανε κλίκ η μαυρούλα η Βικτόρια και ειδικά όταν γύρισε πλάτη να φύγει και είδα την κωλάρα της να διαγράφεται στο πάρα πολύ στενό τζήν που φορούσε(της άλλες φορές την έβλεπα με φορέματα), οι υπόλοιπες κοπέλες ήταν στην καλύτερη περίπτωση μετριότητες(εμφανισιακά).
Ήρθε ξανά στο σαλόνι η Βικτόρια και με οδήγησε στο δωμάτιο , με ρώτησε τι πρόγραμμα θέλω τον 50 (μόνο σέξ) ή τον 60 (μασάζ κ σεξ)εννοείτε ότι πήρα τον 60. Με ρώτησε αν θα κάνω μπάνιο και όταν της απάντησα ναι , μπήκε στην καμπίνα να ελέγξει και να μου φτιάξει το νερό , μάλλον έπιασαν τόπο τα παραπόνα μου απο την τελευταία φορά που πήρα την Μελίνα όπου δεν είχε ζεστό νερό....
Έκανα το μπανάκι μου και ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο μπρούμυτα , κάνα 5λέπτο μετά ήρθε η Βικτόρια . Η Βικτόρια είναι μια κοπέλα απο την Γκάνα 23 ετών , τα ελληνικά της είναι πάρα πολύ καλά , είναι κοντή με κανονικό σώμα , πολύ σφιχτό , έχει υπέροχο κώλο και 1,5-2 βυζί. Είναι σχετικά όμορφη για μαυρούλα(δεν το λέω ρατσιστικά) αλλά με μια πιο κοντινή ματιά στο πρόσωπο της έχει σημάδια , τα μαλλιά της τα έχει κοτσιδάκια μικρά και πιασμένα αλογοουρά. Έβγαλε τα ρούχα της και μπήκε να κάνει μπάνιο.
Όταν τελείωσε , ανέβηκε πάνω στο κρεβάτι για να μπορέσει να μου κάνει μασάζ , στην μέση και στην πλάτη , στην συνέχεια ασχολήθηκε με τα πόδια , χέρια , αυχένα και ώμους. Το μασάζ της ήταν κάτι που δεν το περίμενα , ήταν πολύ καλό. Καλή τεχνική χρησιμοποιώντας σωστά τόσο τις παλάμες της όσο και τους αγκώνες της, ρωτούσε συνέχεια αν είναι δυνατές οι πιέσεις και αν θέλω κάπως αλλιώς , το μόνο αρνητικό που έγινε 2-3 φορές ότι κάποιες στιγμές που έκανε με τα δάχτυλα της με γρατσούνισε με τα μακριά νύχια της. Μου έκανε μασάζ για ένα 20λέπτο περίπου και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.
Μου είπε να γυρίσω , έπιασε τον πούτσο μου , και άρχισε απαλά να μου τον παίζει ενώ έσκυψε και φιλούσε της ρόγες μου , εγώ έπαιζα με το μουνάκι της , ενώ ήταν δεκτική τόσο στα δάχτυλα στο μουνί της όσο και στην κωλοτρυπίδα της. Η πλάτη του μασαζοκρέβατου είχε πρόβλημα και δεν σηκωνόταν έτσι πήρε ένα μαξιλάρι απο τον καναπέ και το τοποθέτησε στο κρεβάτι ώστε να ακουμπήσω. Την ανέβασα απο πάνω μου , άρχισα να γλύφω τα βυζάκια της να την φιλάω στον λαιμό , αρχικά μου έδωσε κάποια πεταχτά φιλιά ενώ στην συνέχεια κανονικά γλωσσόφιλα. Αυτή εξακολουθούσε και έπαιζε τον πούτσο μου. Τη ν σήκωσα και την πήρα μαζί μου όπως σηκώθηκα όρθιος και την τοποθέτησα ανάσκελα στο μασαζοκρέβατο , έσκυψα και για πολύ λίγο έγλυψα το μουνάκι της , σταμάτησα γιατί μου μύριζε έντονα αυτή η μυρωδιά που έχει η νέγρική φυλή όπου σε κάποιους είναι μικρή και σε κάποιος πιο έντονη. Την σήκωσα και την γύρισα , μάλαζα τα υπέροχα καπούλια της και χτύπαγα τον πούτσο μου στα κωλομάγουλα της. Της είπα ότι έχει φοβερό κώλο , και μου είπε , σου αρέσει μωρό μου και άρχισε να τον κουνάει , έπιασα τα κωλομάγουλα της με τα χέρια μου , τοποθέτησα τον πούτσο μου ανάμεσα σε αυτά και τον έτριβα ενώ αυτή κουνιόταν μπρός πίσω .Σταμάτησα κάθισα στον καναπέ και της είπα να μου πάρει πίπα , πήγε να ανοίξει προφυλακτικό και της είπα ότι θέλω χωρίς. Πήρε αρχικά διστακτικά τον πούτσο μου στο στόμα της και τον έβαζε στο στόμα της μέχρι την μέση , την σταμάτησα έπιασα τον πούτσο μου με το χέρι μου και τον έβαζα στο στόμα της μέχρι που την μπούκωνα ,μετά πήρε γραμμή και έκανε συνεχή deep throat μέχρι πνιγμού απο μόνη της , την έβαλα να μου γλύψει τα αρχίδια κάτι που έκανε καλά και με πολύ σάλιο όπως μου αρέσει. Στην συνέχεια έπιασα το κεφάλι της με τα δύο μου χέρια το σταθεροποίησα και γάμαγα το στόμα της με τον πούτσο μου , μπουκωνόταν , έτρεχαν σάλια απο το στόμα της και ψιλοδάκρυσε , της άφησα το κεφάλι και συνέχισε απο μόνη της να με γλύφει με μανία.
Πέρασμα προφυλακτικού και σέξ σε μόνο μια στάση πισωκολλητο , αλλά σε διάφορες παραλλαγές , στα όρθια , στο κρεβάτι στον καναπέ , με το ένα πόδι πάνω , άλλοτε σε αργό ρυθμό άλλοτε σε πολύ γρήγορο .Μετά απο κάνα 10 λέπτο με τον ιδρώτα λόγω και της υψηλής θερμοκρασίας στο δωμάτιο λόγω του αιρ κοντίσιον της είπα να την χύσω στο στόμα. Έβγαλα το προφυλακτικό , σηκώθηκε πήρε χαρτί και σκούπισε τον πούτσο μου , μου είπε να μην τελειώσω στο στόμα της , της είπα καλά γλύψε με τώρα και θα τελειώσω στα βυζιά σου , μετά απο λίγη ώρα τελείωσα χύνοντας μία αρκετή μεγάλη δόση σπέρματος παρόλο που πριν μία ώρα είχα κάνει και άλλη κατάθεση , στα βυζιά , της, πω πω πω μου είπε , γάλα και γέλασε...της είπα αφού είναι γάλα πιέστω και ξαναγέλασε...
Μου ζήτησε να κάνει πρώτη μπάνιο , την άφησα και την απολάμβανα να τρίβει το κορμί της πλένοντας τ σώμα της. Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 35 λεπτά , το μασάζ της ήταν πάρα πολύ καλό , στο σέξ είναι πολύ δεκτική , δεν έχει συμμέτοχη παίρνοντας πρωτοβουλίες , αλλά ακολουθεί ότι της δείξεις . Μπορώ να πώ ότι έμεινα πολύ ευχαριστημένος τηρουμένων των αναλογιών.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2015
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.500
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2015
Ξεροχυνω με ακα και γλωσσοφιλα με μαυρουλα Ναι!Ναι!
θα περασω να την τσεκαρω και εγω Κατσικογάμης
C
COBRA1986
22 Ιανουαρίου, 2015
Ποια ωρα την πετυχες?
22 Ιανουαρίου, 2015
ποιο ειναι το ωραριο της?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3