Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Μασατζίδικα 78294
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη μεσημέρι .Με πέρασαν σε δωμάτιο και με ρώτησαν αν θέλω να δώ τις κοπέλες . Απάντησα ότι δεν θέλω και ότι έχω έρθει για την Ειρήνη. Ρώτησα αν είναι εδώ. Μου απάντησαν ότι είναι σε πρόγραμμα και σε κάνα τέταρτο θα τελειώσει. Οπότε ώσπου να κάνω μπανάκι και να τακτοποιηθώ θα ερχόταν. Έκανα το μπανάκι μου και περίμενα.
Πράγματι μετά απο περίπου ένα τέταρτο ήρθε η Ειρήνη στο δωμάτιο , ανταλλάξαμε ευχές για το νέο έτος και είπαμε πώς περάσαμε στις γιορτές. Έμεινε με τα εσώρουχα , τοποθέτησε πετσέτες τυλιγμένες ρολό στα κουντουπιέ των ποδιών μου για να είμαι πιο άνετα στο μικρό κρεβάτι.
Ρώτησε αν θέλω ταλκ ή λάδι. Το μασάζ ξεκίνησε απο την μέση προς την πλάτη , μετά στα πόδια και στις πατούσες όπου επικεντρώθηκε για την περισσότερη ώρα. Συνέχισε με τα χέρια και τελείωσε με αυχένα και ώμους. Το μασάζ της είναι καλής τεχνικής , δυνατό όσο πρέπει αλλά και χαλαρωτικό. Γενικά στο μασάζ το έχει.
Έβγαλε τα εσώρουχα της και ανέβηκε απο άνω μου , εγώ ήμουν ακόμα ξαπλωμένος μπρούμυτα. Με έτριβε με τα γόνατα και τα μπούτια στην πλάτη , ενώ μία στο τόσο πλησίαζε και έγλυφε τον λαιμό και τα αυτιά μου . Στην συνέχεια μάλαζε τα κωλομέρια μου και τα αρχίδια μου ενώ έχωσε το χέρι της κάτω απο το πόδι μου για να πιάσει τον πούτσο μου ο οποίος είχε αρχίσει όπως ήταν φυσικό να σκληραίνει. Πλησίασε ξανά στο αυτί μου και μου ψιθύρισε να γυρίσω.
Γύρισα ανάσκελα , αυτή ακόμα όρθια άρχισε να με φιλάει κατευθείαν με γλωσσόφιλα , μετά κατέβηκε σε λαιμό , στήθος κοιλιά και για αρκετή ώρα μου έγλυψε τα αρχίδια. Εγώ έπαιζα με το μουνάκι της. Σήκωσε την πλάτη του κρεβατιού και μου είπε να κάτσω πιο άνετα. Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της . Η πίπα της είναι ρουφηχτή , βαθιά , με αυξομειώσεις ρυθμού ενώ αν της πιέσεις το κεφάλι κάνει και deep throat και μάλιστα μεγάλης διάρκειας. Σταμάτησε και ανέβηκε απο πάνω μου , έτριβε το μουνί της πάνω στον πούτσο μου , ενώ στην συνέχεια πιάνοντας με το χέρι της τον χτύπαγε στα μουνόχειλα της. Κατέβηκα απο το κρεβάτι και την ξάπλωσα ανάσκελα , άρχισα να της γλύφω το μουνάκι της και την κωλοτρυπίδα της , της αρέσει το γλείψιμο και μάλιστα έδινε και οδηγίες , ναι έτσι , εδώ , πιο δυνατά , πιο γρήγορα κλπ. Αφού την έγλυψα για αρκετή ώρα πλησίασα στο κεφάλι της και της έδωσα τον πούτσο στο στόμα της , τον ρούφαγε σε πιο γρήγορους ρυθμούς και κάπως λυσσαλέα.
Πέρασμα προφυλακτικού , και πρώτη στάση την γάμισα έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη κάθετα στο κρεβάτι ανάσκελα , απο την αρχή την γαμούσα βαθιά και δυνατά ενώ ζούλαγα πολύ δυνατά τα βυζιά της. Με τράβηξε απο τα μαλλιά για να σκύψω να την φιλήσω. Αλλαγή στάσης , την έστησα για πισωκολλητό με το σώμα της να εφάπτεται του κρεβατιού. Την γαμούσα με όλη μου την δύναμη(κάθε φορά που έμπαινα στο μουνί της μετακινιόταν και το κρεβάτι)και αυτή που φώναζε να την πάρω ακόμα πιο δυνατά , συνεχίσαμε για λίγη ώρα ακόμα και με δυσκολία κρατιόμουν να μην χύσω. Μου λέει έλα να στα πάρω στο στόμα . Σταμάτησα να την γαμάω , με μία αστραπιαία κίνηση γύρισε και μου αφαίρεσε το προφυλακτικό , σχεδόν με διάταξε λέγοντας μου προστακτικά κάτσε δείχνοντάς μου το μασαζοκρέβατο , κάθισα στην άκρη του μασαζοκρέβατου , έκανε βαθύ κάθισμα και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , με ρούφαγε με μανία μέχρι που τελείωσα στο στόμα της. Με στράγγιξε στην κυριολεξία μέχρι την τελευταία σταγόνα.
Πήγαμε μαζί στο μπάνιο όπου όπως και τις άλλες φορές μου δίνει να χρησιμοποιήσω απο το στοματικό διάλυμα της καθώς και απο το δικό της αντισηπτικό σαπούνι.
Στο δωμάτιο αυτή την φορά έκατσα σχεδόν 40 λεπτά , για μένα η Ειρήνη είναι εγγύηση τόσο στο μασάζ όσο και στο κυρίως πιάτο , μιά σχεδόν πενηντάρα κυρία με κορμί που θα ζήλευαν πολλές μικρότερες της και ξέρει και θέλει να περιποιέται τον άνδρα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2015
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.688
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2015
εχουν ντουσιερες στο δωματιο?

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1