Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 143 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απόγευμα τριτης και καθώς βολταρα στο μετάξι μπαίνω στο Μεγάλου Αλεξανδρου28 βλέπω την Πάολα μαζί με την Βερόνικα που μοιάζουν πολύ και αφού βγήκα εξω επέστρεψα μετα απο λίγο αποφασισμενος να περάσω με την Παολα έτσι δίνω το10€ στον Τσάτσο και περνάς δωμάτιο. Μετα απο λίγο ερχεται η Παολαρα χαμογελαστή ευδιαθετη κάθεται δίπλα μου καιε ρωτάει αν θέλω να κάνουμε παρτουζα και με την αλλη κοπελα μιας και ηθλελε να γλειψει μουνακι όπως μου είπε.Αιφνιδιασμενος κάπως της αρνήθηκα λεγοντας της κάποια αλλη φορά αυτή επέμενε και μου έλεγε οτι θα περάσουμε πολύ ωραία εγώ είχα αρχίσει να ξενερωνω γιατί θεωρώ οτι η κοπελα πρεπει να ρωτα τον πελάτη για τις προτιμήσεις του αφού φυσικά δεν ζητα κάτι παράλογο και μετα να του προτείνει οτι άλλο αφού της είπα παλι όχι μου είπε οτι στενοχωρήθηκε και καλά τώρα και ξαμπλωσε απαθής στο κρεβάτι.Εγώ άρχισα να της χουφτωνω τα βυζια και το μουνι ενω και αυτή μου έπιανε τα παπαρια στη συνέχεια με ρωτά αν ήθελα τσιμπούκι με καποτα της λέω ναι μου την περναει και κανει ένα πολύ μετριοτατο στοματικό στη συνέχεια μιας και γνωρίζω οτι ο χρονος είναι περιορισμένος την γυριζω σε ιεραποστολικη στάση και προσπαθω να τον χωσω σε ενα μουνι ανοιχτό σαν χοάνη με δυσκολία κατάφερα να τελειώσω.Η Πάολα γενικά δεν συμετείχε ιδιαιτερα είναι όμως παντα ευγενική και γλυκειά και παρα το οτι είναι ευσωμη έχει πολύ ομορφο προσωπο και ωραίο κατανεμημένο πάχος σίγουρα ουρά περίμενα κάτι καλλίτερο ίσως κάποια αλλη φορα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
39
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού