Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Σαμπρινα καταγεται απο τα Τιρανα και αποδειχθηκε τιρανος LOL για να τον χωσω στο σφιχτο κωλαρακι της οπου δεν αντεξα πανω απο 20 sec....
Σωματακι συμπαθητικο, ελαφρια κοιλιτσα, μωρ νουσα εισαι γκαστρωμενη της λεω?
Βυζακια ομορφουλια με ρωγες σα βουρβουτσια!
Ασπρο δερμα, λιγο κυταριττιδα στα εσωτερικα των μπουτακιων της. Μαυρο ισο μαλλι ως τον ωμο, νεαρας ηλικιας προφανως, ειπαμε μπαμπογριες δε γαμαω σας τις χαριζω.
Ο χωρος ανετος πανω απο το μεσο ορο της Φυλης, κλιματιστικο ενοχλητικα ζεστο για γκαζωμενους πορνογερους.
Η τσα2 καλη κι αυτη.
Η Σαμπρινα εκανε αρκετα καλη ακαπ πιπιζα (χυσιμο δεν αφηνει στο στομα). @@ δεν της ζητησα να γλυψει ημουν κι αξυριστος εκει γυρω.
Αν την αφηνα θα με πιπωνε, δεν τον αφηνε απο το στοματακι της καθολου κι ετσι μετα απο κανενα διλεπτο της ειπα να βαλει καπελο.
Το μειον της ειναι η υπερβολικη χρηση λιπανσης, ειχε ιδρωσει ελαφρως στο κωλοτρυπιδι κι ετσι γλυστραγα. Εκανε και προσπαθειες να κλεψει στο ντογκυ σταηλ που αρεσκομαι να στηνονται.
Ετσι την πηρα για λιγο απο το πηδ, και ξαναπροσπαθουσα να τον χωσω στον μπηθ (ξερω λιγα Αλβανικα LOL)...
Η εναλλαγη αυτη γινοταν περιπου κανενα τριλεπτο, ωσπου καταφερα και τον εχωσα στο κωλαρακι της. Τοτε το πουτανακι σταματησε το κλεψιμο και στηθηκε κανονικα με αποτελασμα να μην αντεχω αλλο, γιαυτο και τον εχωσα ολον μεχρι ριζα χυνοντας....
Τον τραβηξα κρατωντας τη βαση, το προφυλακτικο ηταν επικινδυνο να βγει ατσαλα. Δεν εβγαλε μερεντα ουτε μποχα ο κωλος της, αν θα εριχνε και κανενα τοπικο πλυσιμο ενδιαμεσα σε καποια διαλειμματα θα ηταν αρωματικος κωλαρακος.
Αυτα, φορτισαν οι μπατταριες μου γευομενος Αλβανικο σουφριδι (εστω για λιγο).

Βγαινω, φουμαρω, τζογαρω
και ζαμαν φου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, laiono13, Glikoula και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2015
''Ο χωρος ανετος πανω απο το μεσο ορο της Φυλης''Ναι! Απο τα πιο βρωμικα μπουρδελα της Φυλης ειναι!
21 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aπό τα Φ40, Φ66Δ, Φ72 που έχω περάσει είναι καλύτερα πάντως, ούτε μπόχα μου ήλθε από το νιπτήρα ούτε τίποτα. Απεναντίας είχε κι ένα καλόγερο να κρεμάσω τα ρημάδια μου. Δεν έχω περάσει από 500 μαγαζιά για να ξέρω και τη γίνεται στα υπόλοιπα. Στα Φ40/Φ66Δ είναι όλα στενάχωρα. Το Φ71Β όροφος είναι στο ίδιο επίπεδο.
Επειδή έχω περάσει κάποτε για μπανιστήρι από το Φ61, δε συγκρίνονται με τίποτα. Αν μου επέτρεπαν και δεκαδικές βαθμολογίες θα του έβαζα 6.5, το Διδύμου 8Β μου έχει χτυπήσει ωραία στο μάτι (όπως και το παλιό αλλά μεν καλό Αλκαμένους 117).
Για να διευκρίνησω περαιτέρω, υπάρχουν δύο μαγαζιά στο ημιυπόγειο. Εγώ διάλεξα το δεξιό Γλώσσα δεν έχει σχέση με την πολιτική, αλλά με την τότε διαθέσιμη κωλοτρυπίδα.
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2